Artykuły
Koncert Noworoczny w JDK
18 grudnia 2023 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Burmistrz Miasta Jasła i Jasielski Dom Kultury zapraszają na Koncert Wiedeński z Gwiazdami 2024. Noworoczny koncert odbędzie się w sobotę, 20 stycznia 2024 r. o godzinie 19.00 w Jasielskim Domu Kultury. Bilety w cenie 100 złotych do nabycia w sekretariacie JDK lub on-line.

Najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, Franca Lehara, Imre Kalmana a także szlagiery musicalowe, filmowe i światowe przeboje wszech czasów rozbrzmiewać będą podczas Koncertu Noworocznego w Jasielskim Domu Kultury.

Koncert w wykonaniu światowej klasy muzyków, wybitnych artystów operowych i tancerzy z Narodowego Teatru Opery i Baletu we Lwowie pozwoli rozpocząć nowy 2024 rok w artystycznym stylu.

Gala będzie wzbogacona barwnymi kreacjami i bogatą choreografią, co pozwoli na doświadczenie wielu doznań artystycznych w niemal książęcym stylu. Przed jasielską publicznością wystąpią: Agata Sava – mezzosopran, solistka opery w Pradze; Barbara Gutaj – sopran, solistka Teatru Wielkiego w Poznaniu; Nazar Tatsyshyn – tenor, znakomity wykonawca młodego pokolenia; Andrzej Witlewski aktor, wokalista – bas od lat współpracuje z wieloma instytucjami kultury polskiej. Wydarzenie uświetni swoim udziałem niezwykły wirtuoz skrzypiec Marjan Lomaha, który ostatnie 3 lata spędził w Japonii koncertując w każdej sali koncertowej tego kraju. Lomaha koncertował również m.in.: w Filharmonii Berlińskiej, Concertgebow w Amsterdamie, w lipskim Gewandhaus.

Koncert poprowadzi znany publiczności dyrygent i wirtuoz klarnetu Maestro Woytek Mrozek, który aktywnie koncertuje na całym świecie.

Artyści przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca prezentując niezwykły kunszt wokalny i instrumentalny.

JDK

Liczba odsłon: 783


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Czy inni radni Rady Powiatu w Jaśle pójdą w ślad Pawła Nowaka ?
25 maja 2024
Paweł Nowak – radny Rady Powiatu w Jaśle, wybrany z Okręgu  nr 4 obejmującego gminę Brzy..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024