Artykuły
Kolarskie święto w Łysej Górze!
04 maja 2024 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

Za nami Puchar Smoka w ramach cyklu Podkarpacka Liga Rowerowa XC  Dzisiaj ( niedziela 28.04) miłośnicy kolarstwa górskiego zgromadzili się w Łysej Górze, by uczestniczyć w zawodach rowerowych o Puchar Smoka.

Niezwykłe wydarzenie przyciągnęło rekordową liczbę uczestników - blisko 300 osób, które rywalizowały w różnych kategoriach wiekowych. Trasy wyścigowe sprawiły, że zawodnicy musieli zmierzyć się z różnorodnymi wyzwaniami terenowymi.

Wysokość terenu oraz zróżnicowanie tras stwarzały doskonałe warunki do rywalizacji na najwyższym poziomie. Atmosfera na trasie była niesamowita - uczestnicy dawali z siebie wszystko, pokonując strome podjazdy i techniczne fragmenty. Większość z nich to amatorzy, dla których udział w takich zawodach jest nie tylko okazją do rywalizacji, ale także do spotkania się z pasjonatami kolarstwa oraz wymiany doświadczeń.

Puchar Smoka w Łysej Górze to nie tylko sportowe emocje, ale również świetna okazja do promocji zdrowego trybu życia oraz piękna polskiej przyrody. Zawody cieszą się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród kolarzy, ale także kibiców, którzy licznie przybyli, by dopingować swoich ulubieńców.

Po intensywnych zmaganiach na trasach, wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem i wspólnie podsumować wydarzenie. Puchar Smoka w Łysej Górze pozostawił niezapomniane wrażenia zarówno dla zawodników, jak i dla widzów, których liczba znów pobiła wszelkie rekordy.

Dominika Żebracka

Nowyzmigrod24.pl

Liczba odsłon: 343


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~CoToDa  |  sobota, 04 maja 2024 23:18
To takie drogi som (są) w łysej Górze
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców dotyczące planu ogólnego Miasta Jasła
24 czerwca 2024
Masz na terenie miasta działki i pomysł na ich zagospodarowanie? Chcesz, aby w twojej okolicy mogła ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024