Artykuły
Karolina Polak walczyła o „Złotą Różę Małego Księcia”
30 października 2023 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Karolina Polak ponownie na podium. Tym razem przywiozła drugą nagrodę z XII Festiwalu Piosenek Katarzyny Sobczyk „O Złotą Różę Małego Księcia”. Jury doceniło solistkę Jasielskiego Domu Kultury  za utwory „Nie wiem czy to warto”  z repertuaru Katarzyny Sobczyk oraz „W powietrzu wyrzeźbiłam twoją twarz” z muzyką Jerzego Dudusia Matuszkiewicza, w aranżacji Wojtka Nowickiego.

Finał konkursu odbył się 22 października br. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury im. Katarzyny Sobczyk w Tyczynie.Kasia Sobczyk, bardzo popularna w latach 60. i 70. XX wieku piosenkarka, zasłynęła m.in. dzięki takim utworom jak: „Mały książę”, „Biedroneczki są w kropeczki”, „O mnie się nie martw". Podczas festiwalu w Tyczynie, gdzie urodziła się artystka, można było usłyszeć jej przeboje w nowych wykonaniach i aranżacjach.

Do 12. edycji  zgłosiło się 36 młodych artystów w dwóch kategoriach wiekowych (10-15 lat oraz powyżej 16), którzy rywalizowali o „Złotą Różę Małego Księcia”.

Wśród uczestników znalazły się również wokalistki Jasielskiego Domu Kultury: Karolina Polak oraz debiutująca Julia Brzeżańska.

Komisja konkursowa doceniła talent Karoliny, którą przygotowała Ewa Grzebień.

JDK

Liczba odsłon: 1117


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Obwieszczenie w sprawie wygaśnięcia decyzji o rejestracji pojazdów
20 kwietnia 2024
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Jaśle zaprasza do zapoznania się z info..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024