Artykuły
Już dzisiaj meta kolarskiego wyścigu u nas w Jaśle – zobaczcie jak wyglądają ostatnie przygotowania
18 maja 2024 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

 

Już dzisiaj meta kolarskiego wyścigu u nas w Jaśle – zobaczcie jak wyglądają ostatnie przygotowania

 

meta

Przypominamy, że dzisiaj około godz. 16.20 przy jasielskim rynku zafiniszują kolarze biorący udział w wyścigu kolarskim ORLEN Wyścig Narodów. To jedna z najważniejszych imprez dla kolarzy U23. Zachęcamy go gorącego dopingu wzdłuż całej trasy.

W ORLEN Wyścigu Narodów bierze udział 25 drużyn, w tym 22 reprezentacje narodowe. Na czwartym etapie kolarze będą mieli do pokonania trasę Niedzica – Jasło, która wynosi 175 km.

Trasa przejazdu przez JasłoDo Jasła kolarze wjadą ul. Wiejską, następnie przejadą ul. 3 Maja, Metzgera, Kasprowicza, Jana Pawła II, by zafiniszować tuż przy jasielskim rynku. Kolarze na metę mają przyjechać ok. godz. 16.20, po czym zaraz na płycie rynku zaplanowana jest dekoracja zawodników.

Utrudnienia drogowe18 maja na czas przygotowania trasy wyścigu, przejazdu kolarzy, a także zjazdu pojazdów technicznych i obsługi, czasowo wyłączone z ruchu zostaną jasielskie ulice.

Bardzo prosimy o nieparkowanie samochodów w godz. od 7 do 19 na parkingach przy:

  • ul. Jana Pawła II (od skrzyżowania z ul. Floriańską do skrzyżowania z ul. Śniadeckich),
  • ul. Rynek (przed Urzędem Miasta w Jaśle)
  • ul. Basztowa (od skrzyżowania z ul. P. Skargi do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II)

Zamknięcie ulic

Na czas przygotowania trasy wyścigu (od 7:00 do 19:30) czasowo wyłączone zostaną: ul. Basztowa (od skrzyżowania z ul. P. Skargi do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II), ul. Floriańska (od skrzyżowania z ul. Igielną do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II), ul. Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Śniadeckich do skrzyżowania z ul. Floriańską, ul. Rynek (strona wschodnia) od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. Farną – wzdłuż Urzędu Miasta w Jaśle.

Na czas przejazdu kolarzy (od 14:00 do 17:00), czasowo zostaną wyłączone ul. Jana Pawła II (od skrzyżowania z ul. Kasprowicza do skrzyżowania z ul. Śniadeckich), ul. Kasprowicza (od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II).

Na czas zjazdu pojazdów technicznych i obsługi wyścigu (od godz. 15:00 do 17:30 czasowo wyłączone zostaną ul. Farna (od skrzyżowania z ul. Basztową/ P. Skargi do skrzyżowania z ul. Rynek), ul. Gołębia od skrzyżowania z ul. Wałową do skrzyżowania z ul. Rynek, ul. P. Skargi od skrzyżowania z ul. Śniadeckich do skrzyżowania z ul. Basztową, ul. Rynek (strona północna) od skrzyżowania z ul. Farną do skrzyżowania z ul. K. Wielkiego, ul. Śniadeckich od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. P. Skargi.

UM Jasła

Liczba odsłon: 1810


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców dotyczące planu ogólnego Miasta Jasła
24 czerwca 2024
Masz na terenie miasta działki i pomysł na ich zagospodarowanie? Chcesz, aby w twojej okolicy mogła ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024