Artykuły
Jasielscy policjanci grali z WOŚP
29 stycznia 2024 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Wczoraj odbył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jasielscy policjanci dbali o bezpieczeństwo zarówno kwestujących, jak i uczestników wydarzenia. Na stoisku profilaktycznym rozmawiali o bezpieczeństwie oraz zaprezentowali sprzęt służbowy, który wykorzystują na co dzień w swojej pracy.

Fot. KPP Jasło

Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całym kraju, nad zapewnieniem bezpieczeństwa podczas WOŚP czuwali policjanci. Nie inaczej było w Jaśle, gdzie na płycie Rynku Miejskiego odbywały się wydarzenia związane z 32. Finałem.

Fot. KPP Jasło

Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo wolontariuszy i osób kwestujących podczas trwania wydarzenia. Przy stoisku profilaktycznym chętnie rozmawiali o szeroko rozumianym bezpieczeństwie, promowali także swój zawód. Zaprezentowali sprzęt służbowy oraz radiowóz oznakowany w nowych barwach. Na policyjnym stoisku nie zabrakło również broszurek informacyjnych oraz odblasków, które rozdawali mundurowi.

Fot. KPP Jasło

Dużym zainteresowaniem cieszył się także policyjny miś - maskotka jasielskiej policji, który nikomu nie odmówił wspólnego zdjęcia.

Fot. KPP Jasło

dl

 

Liczba odsłon: 859


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Obwieszczenie w sprawie wygaśnięcia decyzji o rejestracji pojazdów
20 kwietnia 2024
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Jaśle zaprasza do zapoznania się z info..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024