Artykuły
II Powiatowy Turniej Strzelecki o Puchar Starosty Jasielskiego dla szkół podstawowych
28 kwietnia 2024 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

W dniu 23 kwietnia 2024r. na strzelnicy wirtualnej w Liceum Ogólnokształcącym w Kołaczycach odbył się II Powiatowy Turniej Strzelecki o Puchar Starosty Jasielskiego dla szkół podstawowych.

Do turnieju zgłosiło się 11 szkół z gmin: Kołaczyce, Brzostek, Brzyska, Frysztak i Tarnowiec. Reprezentacje rywalizowały w kategorii dziewcząt i chłopców. Strzelania odbywały się na dystansie 25 m do tarczy TS-2 z karabinków M4A1.

Po zaciętej walce, indywidualnie w kategorii dziewcząt, I miejsce zajęła Lena Dziobek z wynikiem 71pkt, II miejsce uzyskała Gabriela Zając z wynikiem 65 pkt, a III - Martyna Henzel z wynikiem 64 pkt. W kategorii chłopców najlepszy był Franciszek Krajewski, który zdobył 86 pkt, na drugiej pozycji uplasował się Jakub Wasilewski, zdobywca 84 pkt, natomiast III miejsce zajął Oliwier Jasiczek z wynikiem 82 pkt.

W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. bpa Ignacego Krasickiego w Jaśle (228 pkt), II miejsce - Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Brzostku (206 pkt), natomiast III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 11 w Jaśle (205 pkt).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju i gratulujemy zwycięzcom. Serdeczne podziękowania składamy sponsorom: Stanisławowi Żygłowiczowi - Burmistrzowi Miasta i Gminy Kołaczyce, Rafałowi Papciakowi - Wójtowi Gminy Brzyska, Janowi Ziarnik - Wójtowi Gminy Frysztak oraz Agacie Augustyn - Wójt Gminy Tarnowiec, bez których zawody nie mogłyby się odbyć. Dziękujemy również WCR Jasło. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Starosty Jasielskiego, Pana Adama Pawlusia za objęcie patronatem honorowym II Powiatowego Turnieju Strzeleckiego dla szkół podstawowych.

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy!

 

Liczba odsłon: 418


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024