Za nami Gminny Konkurs Poetycko-Wokalny „Zostań Aktorem”
15 maja br. Szkoła Podstawowa nr 1 w Osobnicy stała się miejscem pełnym emocji, talentu i artystycznej pasji.

Po 20 latach przerwy konkurs „Zostań Aktorem”, organizowany pod patronatem Wójta Gminy Jasło, ponownie powrócił do kalendarza wydarzeń kulturalnych naszej gminy.
W wydarzeniu wzięło udział 25 uczniów klas I–III z terenu gminy, którzy prezentowali swoje umiejętności w dwóch kategoriach: recytacja oraz piosenka .
Występy oceniało jury w składzie:▪️ Bernardyna Węgrzyn▪️ Edyta Witkoś▪️ Urszula Wiewiórska
Kategoria – recytacja: I miejsce – Laura Lejkowska – SP w Trzcinicy II miejsce – Natalia Biernacka – SP w Opaciu III miejsce – Milena Dyl – SP nr 1 w Osobnicy
Wyróżnienia:▪️ Zuzanna Szczepan – SP w Warzycach▪️ Kornelia Pięta – SP nr 2 w Osobnicy
Kategoria – piosenka:I miejsce – Emila Brągiel – SP nr 1 w OsobnicyII miejsce – Kamila Źrebiec – SP w TrzcinicyIII miejsce – Kacper Skóra – SP w Opaciu
Wyróżnienia:▪️ Joanna Kowalska – SP nr 2 w Osobnicy▪️ Małgorzata Przepióra – SP nr 1 w Osobnicy
Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom, Laureatom, Nauczycielom oraz Rodzicom. Dziękujemy za stworzenie niezwykłej atmosfery i wspólne święto młodych talentów.
Do zobaczenia za rok!
UGJ
Liczba odsłon: 307