Artykuły
Gimnastyka dla języka, czyli jak wspierać rozwój mowy dziecka?
14 września 2023 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

Co to jest „kąpiel słowna?” Kim jest i czym się zajmuje logopeda? Które wyrazy są wyrazami  dźwiękonaśladowczymi? Jak prawidłowo wymawiać głoski?14.09.2023 r. (czwartek) o godz. 16.00  na spotkaniu Klubu Czytających Rodzin działającym przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle będziemy gościć logopedę, Panią mgr Gabrielę Dykas-Homlak, aktywną klubowiczkę i czytelniczkę naszej biblioteki.

Mgr Gabriela Dykas-Homlak - logopeda, pedagog specjalny. Od 9 lat pracuje w zawodzie. Obecnie w trakcje specjalizacji z neurologopedii. Swoje doświadczenie zdobyła w wielu krakowskich placówkach: świetlicach terapeutycznych, poradniach specjalistycznych, szkołach i przedszkolach.

Obecnie pracuje w placówkach edukacyjnych oraz prowadzi gabinet logopedyczny Logosfera w Jaśle. Zwolenniczka terapii opartej na relacjach.

Poznamy zabawne wierszyki i rymowanki, w których nie zabraknie syczących, szumiących, świszczących, bzyczących i terkoczących wyrazów. Przekonamy się, że piosenki, wyliczanki i zagadki mają świetny wpływ na rozwój mowy u dziecka. Potrenujemy buźki i języki, aby nasze słowa miały czyste i dźwięczne brzmienie.

Spotkanie odbędzie się 14 września 2023 roku (czwartek) o godzinie 16.00 w Sali edukacyjnej MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1)

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

MBP w Jaśle

Liczba odsłon: 729


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Dostępne Jasło - zwiększamy dostępność w obsłudze mieszkańców
16 lipca 2024
Miasto Jasło stawia na inkluzywność i dostępność usług dla wszystkich swoich mieszkańców. W r..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024