Artykuły
GENialna majówka z Funduszami Europejskimi!
12 maja 2023 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

 

Już 12 13 maja w Generatorze Nauki GEN z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbędzie się GENialna majówka z Funduszami Europejskimi!  Wydarzenie kierowane jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych, seniorów oraz całych rodzin.

Na najmłodszych czekać będzie strefa kreatywności, animatorzy z bogatym programem gier i zabaw z dzieciństwa naszych dziadków, szachy plenerowe, puzzle czy fotobudka!

Nieco starszych zainteresują zajęcia z klocków LEGO i robotyki. Miłośników malarstwa przyciągną warsztaty plastyczne połączone z konkursem Fundusze jak malowane.

Na wszystkich czeka bogata oferta warsztatów, konkursów, kino plenerowe oraz koncert

JAsło. GraMY razem, podczas którego wystąpią młodzi jasielscy artyści.

W tym dniu na dziedzińcu GENu będą prowadzone również działania rewitalizacyjne pod hasłem Poczuj miętę do Rewitalizacji (rozdawanie sadzonek ziół), a także działania komunikacyjne w zakresie prawidłowej gospodarki odpadami komunalnymi.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach i imprezach organizowanych w ramach GENialnej majówki z Funduszami Europejskimi w Generatorze Nauki GEN.

 

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny !

 

Liczba odsłon: 923


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Obwieszczenie w sprawie wygaśnięcia decyzji o rejestracji pojazdów
20 kwietnia 2024
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Jaśle zaprasza do zapoznania się z info..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024