Artykuły
Finał Powiatowy Turnieju BRD z udziałem jasielskich policjantów
06 maja 2024 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Po raz kolejny, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle brali udział w realizacji Finału Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbył się na terenie Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle.

fot: KPP Jasło

W Finale, który odbył się we wtorek, udział wzięło 17 zespołów składających się z uczniów szkół podstawowych z terenu Jasła oraz gmin powiatu jasielskiego. Dzieci rywalizowały w kilku konkurencjach: test wiedzy, pierwsza pomoc przedmedyczna, tor przeszkód oraz przejazd przez miasteczko ruchu drogowego.

fot: KPP Jasło

W Grupie I zwyciężyła Szkoła Podstawowa we Wróblowej, natomiast w Grupie II triumf odniosła Szkoła Podstawowa w Skołyszynie.

fot: KPP Jasło

Policjanci z jasielskiej drogówki doskonale zdają sobie sprawę jak ważne jest dbanie o rozwój i kształtowanie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dlatego kolejny już raz wzięli czynny udział w Finale. Sprawowali funkcje sędziów i czuwali nad prawidłowym przebiegiem wszystkich konkurencji.

fot: KPP Jasło

Organizatorem turnieju był Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego, natomiast sędzią głównym był Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle kom. Bartłomiej Świerczek.

fot: KPP Jasło

Podczas ceremonii wręczenia nagród zwycięzcom, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle kom. Bartłomiej Świerczek oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle asp. szt. Ryszard Przewoźnik Uchwałą Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego otrzymali Brązowe Odznaki Honorowe PZM.

dl

 

Liczba odsłon: 606


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024