Artykuły
Dzień Kredki
22 listopada 2022 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

 

24 listopada 2022 r. w Klubie Czytających Rodzin wyruszymy w artystyczną podróż do świata kolorów, będziemy rysować, kredkować i ozdabiać.

22 listopada obchodzone jest nietypowe święto – Dzień Kredki. Z tej okazji w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbędzie się spotkanie Klubu Czytających Rodzin, na którym nie zabraknie jubilatek – kolorowych kredek. Wykorzystując ich różnobarwność i swoją wyobraźnię będziemy bawić się kolorami, opowiemy który kolor lubimy najbardziej i z czym nam się kojarzy. Zastanowimy się czym są kolory, jak to się dzieje, że je widzimy oraz jak wyglądałby bez nich świat.

 Spotkanie odbędzie się 24 listopada 2022 roku o godzinie 16.00 w Sali edukacyjnej MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1)

 Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

 Anna Filip

 

 

Liczba odsłon: 896


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Obwieszczenie w sprawie wygaśnięcia decyzji o rejestracji pojazdów
20 kwietnia 2024
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Jaśle zaprasza do zapoznania się z info..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024