Artykuły
Dyżury radnych Rady Miejskiej Jasła
27 maja 2024 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Radni Rady Miejskiej Jasła w wyznaczonych dniach w Urzędzie Miasta w Jaśle, w sali narad (pokój nr 304, III piętro), w godz. 13.30 – 15.30 będą pełnć dyżury. 

Harmonogram dyżurów:

27 maja – radna Bogusława Wójcik

3 czerwca – przewodniczący RMJ Marcin Węgrzyn

10 czerwca – radny Piotr Bialik

17 czerwca – radny Krzysztof Czeluśniak

24 czerwca – radna Urszula Czyżowicz

1 lipca – wiceprzewodniczący RMJ Jerzy Okarma

8 lipca – radny Artur Dudek

15 lipca – radny Zenon Gondek

22 lipca – radna Jolanta Jachym

29 lipca – radna Mariola Mazur

5 sierpnia – wiceprzewodniczący RMJ  Bogdan Ziemba

12 sierpnia – radny Krzysztof Pec

19 sierpnia – radny Jan Pierzchała

26 sierpnia – radny Piotr Samborski

3 września - przewodniczący RMJ Marcin Węgrzyn

10 września – radna Krystyna Sikora

17 września – radny Robert Snoch

24 września – radna Agnieszka Sobczyk

1 października - wiceprzewodniczący RMJ Jerzy Okarma

8 października – radny Tomasz Stanek

15 października – radna Anna Szprucińska

22 października – radna Bogusława Wójcik

29 października – radny Leszek Znamirowski

5 listopada - wiceprzewodniczący RMJ  Bogdan Ziemba

12 listopada – radna Joanna Banach-Gancarz

19 listopada – radny Piotr Bialik

26 listopada – radny Krzysztof Czeluśniak

3 grudnia - wiceprzewodniczący RMJ Jerzy Okarma

10 grudnia - radna Urszula Czyżowicz

17 grudnia - radny Artur Dudek

Wykaz Radnych Rady Miejskiej Jasła w kadencji 2024 -2029

e-mail: m.wegrzyn@umjaslo.pl

Węgrzyn Marcin     -   Przewodniczący Rady Miejskiej Jasła

e-mail: j.banach-gancarz@umjaslo.pl

Banach - Gancarz Joanna

Bialik Piotr

e-mail: p.bialik@umjaslo.pl

Czeluśniak Krzysztof

e-mail: k.czelusniak@umjaslo.pl

Czyżowicz Urszula

e-mail: u.czyzowicz@umjaslo.pl

Dudek Artur e-mail: a.dudek@umjaslo.pl 

Jachym Jolanta

e-mail: j.jachym@umjaslo.pl

Mazur Mariola e-mail: j.jachym@umjaslo.pl Okarma Jerzy e-mail: j.okarma@umjaslo.pl e-mail: k.pec@umjaslo.pl   Pec Krzysztof e-mail: j.pierzchala@umjaslo.pl Pierzchała Jan e-mail: p.samborski@umjaslo.pl Samborski Piotr e-mail: k.sikora@umjaslo.pl Sikora Krystyna

Snoch Robert

e-mail: a.sobczyk@umjaslo.plSobczyk Agnieszka

   Stanek Tomasz      e-mail: t.stanek@umjaslo.pl

Szprucińska Anna

e-mail: a.szprucinska@umjaslo.pl

e-mail: b.wojcik@umjaslo.plWójcik Bogusława

Ziemba Bogdan

e-mail: b.ziemba@umjaslo.pl

   Znamirowski Leszek

e-mail: l.znamirowski@umjaslo.pl

 

Red.

 

 

Liczba odsłon: 938


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024