piątek, 25 czerwca 2021, imieniny: Albrecht, Łucja
Artykuły
Debata nad raportem o stanie miasta za 2020 rok
10 czerwca 2021 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

21 czerwca, na sesji Rady Miejskiej Jasła, odbędzie się debata nad raportem o stanie miasta za 2020 rok. Raport ten obejmuje podsumowanie działalności burmistrza w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów i strategii, uchwał Rady Miejskiej Jasła oraz budżetu obywatelskiego.

 

Dokument, zgodnie z wymaganiami, został opublikowany na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle www.jaslo.pl w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Raport o stanie Miasta Jasła – link: https://um_jaslo.bip.gov.pl/zb-2021-r/zarzadzenie-nr-v-54-2021-z-31-maja-2021-r.html

 - W debacie nad raportem, głos mogą zabierać mieszkańcy Jasła. Wówczas mieszkaniec, który chciałby zabrać głos, składa do przewodniczącego Rady pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 50 osób - informuje Henryk Rak, przewodniczący Rady Miejskiej Jasła.

Zgłoszenie należy złożyć najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której będzie przedstawiony raport o stanie miasta.

Urząd Miasta w Jaśle

 

Liczba odsłon: 416


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Gminny punkt konsultacyjno-informacyjny Programu „Czyste Powietrze” w Krempnej
24 czerwca 2021
W Gminie Krempna uruchomiony został punkt konsultacyjno-inform acyjny Rządowego Programu „Czyst..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2021