Artykuły
Czy Robert Lechowski będzie nową twarzą jasielskiej polityki ?
29 lutego 2024 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Młodzi ludzi  nie lubią polityki i  nie interesują się działalnością społeczną ani polityczną. Ci odważni, którzy chcą uczestniczyć w życiu politycznym, czynią to najczęściej z poczucia obowiązku i ze względu na świadomość wpływu polityki na ich codzienne życie.

Robert Lechowski

Polityka i politycy nie spełniają oczekiwań młodych.  Nastawienie młodych zmienia się dopiero, gdy sfera życia publicznego zbliży się do ich potrzeb.

W Jaśle jest liczna grupa "młodych milczących", którzy są bierni i jest to wyrazem ich buntu przeciwko światu dorosłych. Nie głosują, gdyż uważają, iż nie mają wpływu na system i nie akceptują kłótni polityków.

Liczna grupa młodych osób jest zajęta  prywatnymi sprawami, pracą, karierą. Dla nich polityka, to nuda i przez to nie biorą udzuału w głosowaniach, nie mówiąc o kandydowaniu.

Jednym z młodych"odważnych" jest Robert Lechowski, który kandyduje do Rady Miejskiej Jasła z Okręgu Nr 3.

Jak czytamy na jego facebooku, to  będąc radnym Rady Miejskiej Jasła podejmie inicjatywy w zakresie rozwoju jasielskiego sportu, rozbudowy infrastruktury drogowej, "ożywienia Przystanku Kwiatowa", gdyż jest to miejsce z dużymi możliwościami,  gdzie mogą odbywać się koncerty lokalnych artystów.

Red.

 

Liczba odsłon: 2234


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
To była fantastyczna przygoda z nauką!
16 kwietnia 2024
Mali studenci Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego zakończyli inspirującą wędrówkę po ścieżk..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024