Artykuły
Czy mieszkańcy Jasła zagłosują na Matusza Nabożnego?
16 marca 2024 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Mateusz Nabożny jest kandydatem do Rady Miejskiej Jasła z Komitetu Wyborczego Wyborców Andrzeja Czerneckiego. 

Mateusz Nabożny - kandydat do Rady Miejskiej Jasła

Mateusz Nabożny startuje z Okręgu Wyborczego nr 2. Zasięg tego okręgu to Stary Rynek im. Bartłomieja z Jasła, Basztowa, Farna, Floriańska od nr 1 do nr 67 nieparzyste i od nr 2 do nr 66 parzyste i od nr 121 nieparzyste i od nr 108 parzyste, Gołębia, Hutnicza, Igielna, Ignacego Pinkasa, Jana Pawła II, Stanisława Kadyiego, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, płk. Józefa Modrzejewskiego, Rynek, ks. Piotra Skargi, Stroma, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Targowa, Wałowa, Zielona, Marii Konopnickiej, Adama Asnyka, Bednarska, Tadeusza Czackiego, Karmelicka, Kazimierza Wielkiego, Hugona Kołłątaja, Antoniego Koralewskiego, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Polskiego Czerwonego Krzyża, Sokoła, Nowa, Żwirki i Wigury, Stefana Żeromskiego, 1 Maja, 3 Maja od nr 1 do nr 29 nieparzyste i od nr 18 do nr 28 parzyste, Armii Krajowej, Józefa Ducala, Dworcowa, Jana III Sobieskiego, Jana Kochanowskiego, Alojzego Metzgera od nr 1 do nr 9, Tadeusza Rejtana, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego, 17 Stycznia, Krakowska od nr 1 do nr 37 nieparzyste i od nr 2 do nr 40 parzyste, Podzamcze nr 1, 1b i od nr 2 do nr 14a parzyste, Wierzbowa, Gorajowicka, Ignacego Łukasiewicza, Pod Skałą, Albina Pietrusa, Adama Kucharzyka, Górska, Józefa Krzyżowskiego, Lwowska, Na Kotlinę, Pogodna, Urocza, Widokowa, Polnych Kwiatów, Wincentego Witosa, mjr. Henryka Dobrzańskiego, Władysława Reymonta, Skalna, Spacerowa, Ulaszowice, Władysława Mendysa, Tadeusza Sroczyńskiego, Prosta, Meblowa, Antoniego Bogdanowicza, Bieszczadzka, Brzyszczki, Dolna, Fabryczna, Jagodowa, Kasztanowa, Jodłowa, Klonowa, Lipowa, Przemysłowa, Produkcyjna, Towarowa, Cicha, Hankówka, Robotnicza, Rzemieślnicza, Śnieżna, Zawodzie, Bławatna, bł. Karoliny Kózkówny, Ceramiczna, Graniczna, Harcerska, ks. Jana Potępy, ks. Stanisława Bełcha, ks. Stanisława Konarskiego, Łąkowa, Mała, Rolnicza, Różana, Sobniowska, Stawna, Środkowa, Wąwozy, Wesoła, Wiosenna oraz ulica Żniwna.

Co na facebooku napisał Mateusz Nabożny

Szanowni Mieszkańcy Jasła,

Zdecydowałem się kandydować do Rady Miasta Jasła, ponieważ chcę z dumą reprezentować naszą społeczność.

Mam 34 lata, jestem żonaty i szczęśliwym ojcem dwójki wspaniałych dzieci, które są moją największą motywacją do pracy dla dobra naszego miasta.

Pochodzę z rodziny przedsiębiorców jasielskich którzy prowadzą działalność gospodarczą. Ich los a także los ludzi pracujących nie jest mi obojętny.

Jestem absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej o profilu Wiertnictwa Nafty i Gazu. Moje wykształcenie pozwala mi bardziej rozumieć sprawy miejskie z perspektywy technicznej i ekologicznej. Moja praca w branży rafineryjnej daje mi również unikalne spojrzenie na rozwój gospodarczy miasta przy zachowaniu dbałości o środowisko.

Nie tylko aktywnie uczestniczę w życiu społeczności jasielskiej, ale także angażuję się w różnorodne działania na rzecz lokalnej społeczności. Jestem miłośnikiem piłki nożnej i wspieram rozwój lokalnego sportu, który ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i integracji naszych mieszkańców. Wspólnie z przyjaciółmi założyliśmy lokalna grupę kibiców " Kibicowski Szlak" która z powodzeniem wspiera drużynę Czarnych Jasło oraz drużyny z powiatu jasielskiego.

Jestem dumny z historii i tradycji Jasła - jestem patriotą, który zawsze będzie bronił naszych wartości i dziedzictwa.

Moja wizja dla Jasła to dynamicznie rozwijające się miasto, które staje się przyjazne dla przedsiębiorców poprzez ułatwienia w zakładaniu i prowadzeniu firm. Chcę wspierać lokalnych przedsiębiorców poprzez promocję ich działań oraz tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi biznesu.

Jednocześnie pragnę rozwijać kulturę w Jaśle poprzez organizację różnorodnych wydarzeń artystycznych, festiwali i wystaw, które będą przyciągać zarówno mieszkańców jak i turystów. Kultura jest ważnym elementem naszej tożsamości i wspólnego budowania więzi społecznych.

Nie zapominając o sporcie, dążę do stworzenia wszechstronnego programu rozwoju sportu w naszym mieście. Chcę aby powstawały nowoczesne obiekty sportowe oraz organizacje, które będą wspierać lokalne kluby aby każdy mieszkaniec miał możliwość aktywnego spędzania czasu oraz rozwijania swoich pasji sportowych.

Bardzo chciałabym, aby Jasło było miejscem przyjaznym dla rozwoju dziecka. Miasto powinno inwestować w edukację, zapewniając wysokie standardy nauczania oraz dostęp do nowoczesnych technologii w szkołach. Ponadto, dbać o bezpieczne i estetyczne przestrzenie miejskie, w których dzieci mogą bezpiecznie bawić się i rozwijać.

Razem możemy stworzyć Jasło, które jest miejscem sprzyjającym rozwojowi przedsiębiorczości, kultury i sportu, a jednocześnie zapewniającym wysoką jakość życia dla wszystkich mieszkańców.

Razem damy radę !

- Będę głosować na Mateusza Nabożnego, gdyż jest to młody wykształcony, zawsze uśmiechnięty i uczciwy człowiek. Takich właśnie  nam potrzeba w Radzie Miejskiej - powiedziała nam mieszkanka osiedla na Kotlinę w Jaśle.

Red.

 

Liczba odsłon: 1694


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
II Sesja Rady Powiatu w Jaśle. Przyjęto Strategię Rozwoju Powiatu Jasielskiego na lata 2023-2030
24 maja 2024
II Sesja Rady Powiatu w Jaśle. Przyjęto Strategię Rozwoju Powiatu Jasielskiego na lata 2023-2030 ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024