Czerwcowe dyżury radnych Rady Miejskiej Jasła
Mieszkańcy Jasła będą mieli kolejną okazję do bezpośrednich spotkań i rozmów z radnymi Rady Miejskiej Jasła. W czerwcu dyżury radnych odbywać się będą tradycyjnie w każdy wtorek w godzinach od 13:30 do 15:30 w Urzędzie Miasta w Jaśle przy Rynku 12.
Dyżury stanowią ważną formę kontaktu samorządowców z mieszkańcami, umożliwiając zgłaszanie problemów, przedstawianie pomysłów dotyczących rozwoju miasta oraz rozmowę na temat bieżących spraw lokalnej społeczności.
Harmonogram czerwcowych dyżurów przedstawia się następująco:
2 czerwca – Marcin Węgrzyn, przewodniczący Rady Miejskiej Jasła

Marcin Węgrzyn
9 czerwca – Zenon Gondek

Zenon Gondek - radny Rady Miejskiej Jasła
16 czerwca – Jolanta Jachym

Jolanta Jachym - radna Rady Miejskiej Jasła
23 czerwca – Mariola Mazur

Mariola Mazur - radna Rady Miejskiej Jasła
30 czerwca – Krzysztof Pec

Krzysztof Pec - radny Rady Miejskiej Jasła
Władze miasta zachęcają wszystkich zainteresowanych mieszkańców do korzystania z możliwości bezpośredniego kontaktu z radnymi i aktywnego udziału w życiu samorządowym Jasła.
Red.
Liczba odsłon: 824