Artykuły
Czas naŁuki - ruszają warsztaty łucznicze w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego
26 lipca 2023 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Z radością informujemy, że już w najbliższą niedzielę 30 lipca startujemy z nową aktywnością dla mieszkańców Jasła - rozpoczynamy projekt “Czas naŁuki”, czyli cykl warsztatów łuczniczych dla dzieci i dorosłych. Zadanie jest finansowane w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2023.

 

Ideą projektu “Czas naŁuku” jest stworzenie jaślanom - dzieciom i dorosłym, początkującym i już strzelającym z łuku - okazji do spróbowania sił w tym interesującym i rozwojowym sporcie, oraz przestrzeni do regularnych, profesjonalnych treningów. Warsztaty będą odbywać się na Przystanku Kwiatowa w Jaśle w trzech grupach: dzieci do lat 14, młodzież i dorośli początkujący oraz kategoria open dla osób już strzelających. Poprowadzi je Włodzimierz Woźnica, jaślanin, mistrz świata w łucznictwie tradycyjnym w roku 2022. Dla grup początkujących zostanie zapewniony sprzęt łuczniczy, w kategorii open będzie można strzelać z własnego sprzętu. Projekt potrwa do października 2023 i zostanie zakończony  mini-turniejem dla uczestników warsztatów.

 

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapoznać się z regulaminem i zapisać się przesyłając wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy (w formie skanu lub fotografii dokumentu) na adres e-mail: konsultacje@um.jaslo.pl . Nabór trwa do wyczerpania puli wolnych miejsc. W przypadku większej liczby chętnych, zostanie utworzona lista rezerwowa. Zajęcia dotyczące dzieci oraz młodzieży i dorosłych (grupa początkująca) są adresowane tylko i wyłącznie do mieszkańców Miasta Jasła. W kategorii open mogą się zgłaszać również osoby mieszkające poza Jasłem.

 

30 lipca zajęcia odbędą się w następujących terminach:

  • dzieci do lat 14 - godz. 15:00

  • młodzież i dorośli - grupa początkująca - godz. 17:00

  • kategoria open (osoby zaawansowane) - godz. 19:00.

 

Mamy nadzieję, że dzięki tej inicjatywie mała i nieformalna na razie grupa łuczników z Jasła stanie się liczną i profesjonalną drużyną, ale przede wszystkim, że projekt “Czas naŁuki” zapewni wielu jaślanom atrakcyjny i wartościowy sposób na własny rozwój, aktywność fizyczną i twórcze spędzanie wolnego czasu. Zapraszamy!

 

Urząd Miasta w Jaśle

Liczba odsłon: 888


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Niebezpieczne wyprzedzanie - w oku kamery policyjnego drona
21 czerwca 2024
Jasielscy funkcjonariusze przeprowadzili działania z wykorzystaniem bezzałogowego statku powietrzn..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024