Artykuły
AP Czarni Jasło
05 lutego 2024 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

W pierwszy weekend lutego drużyna młodzika młodszego wzięła udział w turnieju w Woli Chorzelowskiej. W dwa dni nasi chłopcy rozegrali osiem spotkań spędzając w sumie 280 minut na boisku.

Początek w sobotę bardzo trudny bo na otwarcie mierzymy się z STF Champion Warszawa, który później zostaje zwycięzcą całego turnieju. Kolejne trzy spotkania sobotnie to zwycięstwa po naszych bardzo dobrych meczach.

 

W ostatnim sobotnim spotkaniu rywalizujemy z DAP I Kielce, spotkanie wyrównane jednak zaraz na początku tracimy bramkę po prostym błędzie naszego bramkarza i pomimo kilku sytuacji z naszej strony musimy uznać wyższość przeciwnika.

W niedzielę wygrywamy wszystkie trzy spotkania w tym bardzo ważny pierwszy pojedynek tego dnia z Beniaminkiem Iłża, który decydował o tym czy staniemy w tym turnieju na najniższym stopniu podium, spotkanie bardzo zacięte, jednak z naszą przewagą, stworzyliśmy sobie kilka sytuacji strzelecki wykorzystując raptem jedną co w końcówce mogło się zemścić bo przeciwnik mógł wyrównać, jedna Mikołaj Szura w znakomity sposób obronił rzut karny.

W dwóch ostatnich spotkaniach pewnie wygrywając i pieczętując trzecie miejsce w turnieju. W tym turnieju zagrał z nami po raz pierwszy Karol Gotfryd, który jest z rocznika 2011, jednak ze względu na słabe warunki fizyczne zgodnie z nowymi przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej dwóch starszych zawodników może występować w rozgrywkach z rok młodszymi kolegami, Karol został już potwierdzony do rozgrywek w Lidze Podkarpackiej młodzików młodszych.

 

Drugim debiutantem był dwa lata młodszy Ksawery Kolbusz, który bardzo dobrze sobie radził w polu jak i na bramce, zbierając cenne doświadczenie w rywalizacji ze starszymi kolegami.

Zarząd AP Czarni Jasło bardzo dziękuje rodzicom za pomoc w zorganizowaniu transportu na turniej.

Wyniki AP Czarni:

AP Czarni Jasło - STF Champion Warszawa 0:2

AP Czarni Jasło - Broń Radom 2:0 (Jakub Dziędzioł, Karol Gotfryd)

AP Czarni Jasło - Team Przecław 2:0 (Gabriel Głowacki, Jakub Dziędzioł)

AP Czarni Jasło - Grunwald Budziwój 5:0 (Aleksander Saracen, Filip Libuszowski, Dominik Dziedzic, Karol Gotfryd, Jakub Dziędzioł)

AP Czarni Jasło - DAP I Kielce 0:1

AP Czarni Jasło - Beniaminek Iłża 1:0 (Jakub Dziędzioł)

AP Czarni Jasło - DAP II Kielce 3:0 (samobójcza, Gabriel Głowacki, Jakub Dziędzioł)

AP Czarni Jasło - Piast Chęciny 4:0 (Jakub Dziędzioł - 2, Mikołaj Szura - 2)

Skład AP Czarni Jasło: Mikołaj Szura, Ksawery Kolbusz - Tomasz Ochałek, Filip Libuszowski, Mikołaj Sochacki, Aleksander Saracen, Jakub Dziędzioł, Dominik Dziedzic, Olivier Mroczka, Karol Gotfryd, Gabriel Głowacki, Piotr Janusz, Damian Żuchowicz, Kacper Lechowski.

Trener: Damian Kardaś.

 

 

Liczba odsłon: 796


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Dostępne Jasło - zwiększamy dostępność w obsłudze mieszkańców
16 lipca 2024
Miasto Jasło stawia na inkluzywność i dostępność usług dla wszystkich swoich mieszkańców. W r..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024