Artykuły
„Porozmawiajmy o Energii” – pierwsza tego typu konferencja w Jaśle
16 maja 2024 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Z inicjatywy przedsiębiorców zrzeszonych w Jasielskim Stowarzyszeniu Przedsiębiorców i Miasta Jasła 28 maja 2024 r. organizowana jest tematyczna konferencja „Porozmawiajmy o Energii”. Wydarzenie odbędzie się w Generatorze Nauki w Jaśle oraz będzie transmitowane na żywo przez lokalne media.

Szerokie grono prelegentów z kraju i zagranicy obejmujące firmy, jednostki podlegające samorządom, ale w głównej mierze uczelnie wyższe (Pennsylvania State University w Hazelton USA, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie) zapowiadają wysoki poziom merytoryczny konferencji.

Szczegółowy program konferencji (w załączeniu – do podlinkowania lub osadzenia)

- Treść omawianych tematów skierowana jest do jednostek samorządowych, mieszkańców oraz przedsiębiorców, w głównej mierze uwzględniając wysoko energochłonne przedsiębiorstwa produkcyjne, dla których rosnące ceny energii stanowią często o opłacalności ich działalności – zachęca do udziału w konferencji Małgorzata Więch-Kettele, jasielski przedsiębiorca, a jednocześnie członek zarządu JSP Jasielskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców.

Konferencja ma na celu zainicjowanie wspólnych rozmów i działań zmierzających do uzyskania niezależności energetycznej poprzez możliwość pozyskiwania, magazynowania i przesyłania energii wykorzystując przy tym potencjał naszego regionu.

Rejestracja uczestników prowadzona jest przez Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców poprzez formularz dostępny pod linkiem https://t.ly/3GTwd.

JSP/UMJ

Liczba odsłon: 469


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Podążaj śladami patronów Generatora Nauki GEN. Weź udział w wakacyjnym konkursie
17 lipca 2024
Wakacje kojarzą nam się z błogim lenistwem i zmniejszoną aktywnością intelektualną. Dla wszystkich m..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024