piątek, 19 października 2018, imieniny: Ferdynand, Piotr
Dodaj głoszenie
Wyszukaj ogłoszenie
Nazwa:
Kategoria:
Podkategoria:
Region:
Szukaj wg branż
Ogłoszenia

Zatrudnię doradcę Klienta w salonie sprzedaży materacy

Centrum Zdrowego Snu
tel.: 602749993

Dane kontaktowe:
Jasło; Miasto Jasło
e-mail.: edyta.fura@gmail.com

Treść ogłoszenia:
Firma branży meblarskiej zatrudni samodzielne i odpowiedzialne osoby na stanowisku doradcy Klienta w specjalistycznym salonie sprzedaży materacy i łóżek.

Zakres obowiązków:
- profesjonalna obsługa Klienta
- dobór produktów do indywidualnych potrzeb Klienta
- monitorowanie stanów magazynowych
- przyjmowanie dostaw materacy i łóżek
- dbałość o ekspozycję towaru w salonie
- składanie zamówień i kontakt z partnerami handlowymi
- uczestnictwo w szkoleniach
- dbałość o wizerunek firmy i relacje z Klientami

Od Kandydatów oczekujemy:
- wysokich umiejętności komunikacyjnych
- otwartości i chęci do nauki
- dobrej obsługi pakietu Office/Open Office
- mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej

Oferujemy:
- zatrudnienie w postaci umowy o pracę
- dobrą atmosferę pracy
- szkolenia wstępne i doskonalące
- możliwości wprowadzania pomysłów pracowników

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres mailowy edyta.fura@gmail.com

Data dodania: poniedziałek, 08 października 2018 17:54
Dodane przez: Edyta (edyta.fura)
Liczba odsłon: 56, Ogłoszenie ważne do: 2018-10-22