niedziela, 19 maja 2019, imieniny: Augustyn, Celestyn
Dodaj głoszenie
Wyszukaj ogłoszenie
Nazwa:
Kategoria:
Podkategoria:
Region:
Szukaj wg branż
Ogłoszenia

Specjalista ds. Ubezpieczeń - OWFCA

Wojciech R.

Dane kontaktowe:
Wojciech R.
Jasło; Miasto Jasło

Treść ogłoszenia:
Nowa agencja ubezpieczeniowa z rynku krakowskiego zatrudni osobę na samodzielne stanowisko: Specjalista ds. Ubezpieczeń
Miejsce pracy: Jasło, woj. podkarpackie

Zakres obowiązków:
• Obsługa klienta w zakresie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych (oferowanie nowych polis, kalkulacje, wystawianie polis, wznowienia itp.) w biurze multiagencji ubezpieczeniowej
• Dopasowanie produktów do oczekiwań i potrzeb Klienta
• Rozliczanie płatności
• Kontakt z towarzystwami ubezpieczeniowymi i brokerami w zakresie oferowanych produktów
• Pozyskiwanie nowych Klientów
• Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem
• Przygotowywanie zestawień i raportów handlowych.

Wymagania:
• Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej na podobnym stanowisku – zdane egzaminy KNF/ OWFCA
• Wykształcenie min. średnie
• Praktyczna znajomość technik sprzedaży
• Bardzo wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktu z innymi ludźmi
• Bardzo dobra organizacja własnej pracy i skrupulatność
• Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
• Niekaralność
• Umiejętność obsługi urządzeń biurowych i pakietu MS Office

Oferujemy:
• Bardzo dobre warunki finansowe – wynagrodzenie podstawowe + udział w zysku
• Praca na samodzielnym stanowisku
• Bardzo dobre warunki pracy i niezbędne narzędzia
• Dużą samodzielność w realizacji postawionych zadań
• Gwarantujemy szkolenia dla pracowników
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Smaczna kawka z profesjonalnego ekspresu ;-)

Bardzo prosimy o wysyłanie CV na adres: ubezpieczenia@wjasle.pl i dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data dodania: niedziela, 05 maja 2019 11:51
Dodane przez: Wojciech (mcmaster)
Liczba odsłon: 41, Ogłoszenie ważne do: 2019-07-04