środa, 18 września 2019, imieniny: Irena, Józef
Dodaj głoszenie
Wyszukaj ogłoszenie
Nazwa:
Kategoria:
Podkategoria:
Region:
Szukaj wg branż
Ogłoszenia

Praca Blacharz Lakiernik (Ewentualnie druga zmiana)

Trans- Allen
tel. kom.: 530530050
Atrakcyjna

Dane kontaktowe:
Jasło; Miasto Jasło
www: http://transallen.pl
e-mail.: biuro@transallen.pl

Treść ogłoszenia:
W związku z dynamicznym rozwojem Firma Trans-Allen zajmująca się m.in. wynajmem, sprzedażą i serwisem maszyn budowlanych oraz budownictwem energetycznym zatrudni pracownika na stanowisko Blacharz-Lakiernik (druga zmiana).

Zakres obowiązków:

- czyszczenie powierzchni pod malowanie
- piaskowanie elementów
- nakładanie powłoki lakierniczej
- suszenie pomalowanych elementów
- czyszczenie i utrzymywanie w sprawności narzędzi lakierniczych
- konserwacja podwozi

Oferujemy:
- Stabilne i długoterminowe zatrudnienie
- Umowę o pracę na pełny etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- Praca w młodym i zgranym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego (kursy podnoszące kwalifikacje)

Oczekujemy:

- Doświadczenia na w/w stanowisku lub pokrewnym
- Odpowiedzialności i dyspozycyjności
- Prawo jazdy kat. B

Uwaga: Nowa lokalizacja pracy serwisu- Jasło ul. Przemysłowa 6 (hala po byłym serwisie PKS Jasło)

Aplikacje z tytułem: Praca Blacharz Lakiernik (2-zm) -prosimy przesyłać na adres praca@transallen.pl

wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Trans-Allen z siedzibą Jasło ul.Floriańska 58 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko:

Zapraszamy do współpracy.

Data dodania: piątek, 30 sierpnia 2019 09:56
Dodane przez: transallen (transallen)
Liczba odsłon: 47, Ogłoszenie ważne do: 2019-10-29