piątek, 23 lutego 2018, imieniny: Damian, Łazarz
Dodaj głoszenie
Wyszukaj ogłoszenie
Nazwa:
Kategoria:
Podkategoria:
Region:
Szukaj wg branż
Ogłoszenia

Praca Przedstawiciel Handlowy Jasło Krosno

Trans-Allen
tel. kom.: 530530050

Dane kontaktowe:
Trans-Allen
Jasło, Floriańska 58; Miasto Jasło
www: http://www.transallen.pl
e-mail.: biuro@transallen.pl

Treść ogłoszenia:
Firma Trans-Allen zatrudni Przedstawiciela handlowego.

Opis stanowiska:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- Realizacja założonych planów sprzedażowych
- Doradztwo w zakresie oferowanych towarów i usług
- Analizowanie potrzeb i oczekiwań klientów
- Budowanie relacji z klientami oraz przygotowywanie i prezentacja oferty firmy
- Przygotowywanie raportów o rynku (analiza rynku) i sprzedaży
- Praca w terenie, nienormowany czas pracy

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie techniczne
- Preferowane minimum 2-letnie doświadczenie w branży
- Mile widziane prawo jazdy kat. C
- Biegła obsługa komputera i znajomość programów MS Office (Excel, Word)
- Kreatywność i samodzielność w działaniu
- Determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowę o pracę)
- Stałe wynagrodzenie z prowizją od sprzedaży
- Pełen pakiet narzędzi do pracy (samochód, laptop, telefon)
- Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
- Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres praca@transallen.pl

Zapraszamy do współpracy!

Data dodania: czwartek, 08 lutego 2018 15:06
Dodane przez: transallen (transallen)
Liczba odsłon: 26, Ogłoszenie ważne do: 2018-04-09