niedziela, 28 sierpnia 2016, imieniny: Aleksander, Aleksy
Strony informacyjne
O portalu
04 maja 2010

                                   Witaj na portalu

Wydawca - Stanisław Grzywacz ; adres Jasło ul. Kochanowskiego, czasopismo ukazujące się w wersji elektronicznej, wpisane do rejestru dzienników i czasopism postanowieniem Sądu Okręgowego w Krośnie, Wydział I Cywilny - Sekcja Rejestrowa  z dnia 19.08.2011 roku, sygn. akt I. Ns Rej. Pr.13/11 pod numerem 194, będący jednocześnie redaktorem naczelnym.

                            Lokalny portal informacyjny www.WirtualneJaslo.pl to profesjonalnie tworzony serwis, gromadzący kompleksowo wiedzę o Jaśle i powiecie jasielskim. Celem na przyszłość jest rozszerzenie działalności na inne miasta województwa podkarpackiego. Portal www.WirtualneJaslo.pl jest działającym serwisem skierowanym do mieszkańców i firm z Jasła oraz powiatu jasielskiego.

INFORMACJE LOKALNE

                Głównym założeniem portalu jest przekazywanie zawsze aktualnych oraz wiarygodnych informacji z zakresu ogólnego życia miasta, sportu, edukacji, kultury, lokalnej przedsiębiorczości oraz rekreacji. Portal Wirtualnejaslo to największe zasoby w Internecie dla miasta Jasła i powiatu jasielskiego. Znajdują się tu aktualne wiadomości , aktualny wykaz imprez z Jasła i okolic, konkursy i wiele innych informacji niezbędnych mieszkańcom Jasła i powiatu jasielskiego. Można tu znaleźć największy katalog firm i instytucji mieszczących się w mieście i najbliższej okolicy.

OGŁOSZENIA

           Istnieje możliwość bezpłatnego zamieszczenia anonsu w cieszącym się dużą popularnością bloku z ogłoszeniami. 

ROZBUDOWANY KATALOG FIRM

                   Naszym celem jest zgromadzenie w katalogu wszystkich firm i instytucji, działających na terenie miasta Jasła oraz powiatu jasielskiego. Przyniesie to pozytywne skutki zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla mieszkańców, którzy w łatwy sposób znajdą firmę w określonej kategorii branżowej z terenu Jasła i powiatu jasielskiego. Jedną z ważniejszych części Portalu jest Katalog Firm i Instytucji. Zawiera on najbardziej aktualną (aktualizowaną codziennie) bazę danych firm i instytucji z Jasła i powiatu jasielskiego. Każdy obiekt jest zakwalifikowany do odpowiednich kategorii. Znalezienie firmy jest możliwe poprzez przeglądanie kategorii Katalogu, wyszukiwarkę.

ROZRYWKA

             Inny, równie ważny dział Portalu, to na bieżąco aktualizowana baza imprez i wydarzeń. Nasi użytkownicy w każdej chwili mogą sprawdzić jakie imprezy i wydarzenia odbywają się aktualnie w Jaśle i powiecie jasielskim. W jednym miejscu skupiamy informacje o wydarzeniach ostatnich dni, o planowanych imprezach.

WSPÓŁPRACA Z LOKALNYMI MEDIAMI

             Jako portal staramy się współpracować z instytucjami miejskimi, lokalnymi mediami , czy też z placówkami edukacyjno - rozrywkowymi, obejmując patronat medialny nad wybranymi wydarzeniami. 100% aktualność prezentowanych wydarzeń jest niewątpliwie podstawowym atutem Portalu Wirtualnejasle. Portal www.WirtualneJaslo.pl stara się aktywnie uczestniczyć w imprezach odbywających się w Jaśle i powiecie jasielskim.


Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Każdy może być współredaktorem tego portalu. Jeśli chciałbyś publikować swoje teksty, podzielić się swoim problemem, albo przedstawić pogląd na jakąś sprawę, daj znać a zajmiemy się tym. Moim założeniem jest, by portal był jak najbliżej problemów mieszkańców naszego powiatu i miasta. Przyjmujemy sugestie wszystkich mieszkańców miasta Jasła i powiatu jasielskiego.

 

St.Grzywacz

Liczba odsłon: 11930

Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Witold Lechowski na otwarciu 21. Kongresu Światowej Federacji Hodowców Bydła Simentalskiego
27 sierpnia 2016
Na Podkarpaciu odbywa się 21. Kongres Światowej Federacji Hodowców Bydła Simentalskiego. 24 s..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2016
realizacja: indemi.pl