czwartek, 26 listopada 2015, imieniny: Delfin, Jan
Strony informacyjne
O portalu
04 maja 2010

                                   Witaj na portalu

                            Lokalny portal informacyjny www.WirtualneJaslo.pl to profesjonalnie tworzony serwis, gromadzący kompleksowo wiedzę o Jaśle i powiecie jasielskim.
Portal, stworzony przez firmę www.WirtualneJaslo.pl .Celem na przyszłość jest rozszerzenie działalności na inne miasta województwa podkarpackiego. Portal www.WirtualneJaslo.pl jest działającym serwisem komercyjnym skierowanym do mieszkańców i firm z Jasła oraz powiatu jasielskiego.

INFORMACJE LOKALNE

                Głównym założeniem portalu jest przekazywanie zawsze aktualnych oraz wiarygodnych informacji z zakresu ogólnego życia miasta, sportu, edukacji, kultury, lokalnej przedsiębiorczości oraz rekreacji. Portal Wirtualnejaslo to największe zasoby w Internecie dla miasta Jasła i powiatu jasielskiego. Znajdują się tu aktualne wiadomości , aktualny wykaz imprez z Jasła i okolic, konkursy i wiele innych informacji niezbędnych mieszkańcom Jasła i powiatu jasielskiego. Można tu znaleźć największy katalog firm i instytucji mieszczących się w mieście i najbliższej okolicy.

OGŁOSZENIA I KONKURSY

           Istnieje możliwość bezpłatnego zamieszczenia anonsu w cieszącym się dużą popularnością bloku z ogłoszeniami. Udział w organizowanych na naszym portalu konkursach to szansa na wygranie ciekawej nagrody, biletu do kina c zy wejściówki na interesujące wydarzenia kulturalne.

ROZBUDOWANY KATALOG FIRM

                   Naszym celem jest zgromadzenie w katalogu wszystkich firm i instytucji, działających na terenie miasta Jasła oraz powiatu jasielskiego. Przyniesie to pozytywne skutki zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla mieszkańców, którzy w łatwy sposób znajdą firmę w określonej kategorii branżowej z terenu Jasła i powiatu jasielskiego. Jedną z ważniejszych części Portalu jest Katalog Firm i Instytucji. Zawiera on najbardziej aktualną (aktualizowaną codziennie) bazę danych firm i instytucji z Jasła i powiatu jasielskiego. Każdy obiekt jest zakwalifikowany do odpowiednich kategorii. Znalezienie firmy jest możliwe poprzez przeglądanie kategorii Katalogu, wyszukiwarkę.

ROZRYWKA

             Inny, równie ważny dział Portalu, to na bieżąco aktualizowana baza imprez i wydarzeń. Nasi użytkownicy w każdej chwili mogą sprawdzić jakie imprezy i wydarzenia odbywają się aktualnie w Jaśle i powiecie jasielskim. W jednym miejscu skupiamy informacje o wydarzeniach ostatnich dni, o planowanych imprezach.

WSPÓŁPRACA Z LOKALNYMI MEDIAMI

             Jako portal staramy się współpracować z instytucjami miejskimi, lokalnymi mediami , czy też z placówkami edukacyjno - rozrywkowymi, obejmując patronat medialny nad wybranymi wydarzeniami. 100% aktualność prezentowanych wydarzeń jest niewątpliwie podstawowym atutem Portalu Wirtualnejasle. Portal www.WirtualneJaslo.pl stara się aktywnie uczestniczyć w imprezach odbywających się w Jaśle i powiecie jasielskim.


Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Każdy może być współredaktorem tego portalu. Jeśli chciałbyś publikować swoje teksty, podzielić się swoim problemem, albo przedstawić pogląd na jakąś sprawę, daj znać a zajmiemy się tym. Moim założeniem jest, by portal był jak najbliżej problemów mieszkańców naszego powiatu i miasta. Przyjmujemy sugestie wszystkich mieszkańców miasta Jasła i powiatu jasielskiego.

redaktor naczelny

St.Grzywacz

Liczba odsłon: 10162

Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Pomóżmy Samborowi
24 listopada 2015
Miasto Jasło, Gmina Jasło oraz Caritas Jasło organizują zbiórkę charytatywną finansową i rzec..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2015
realizacja: indemi.pl