poniedziałek, 08 sierpnia 2022, imieniny: Cyryl, Emil
Przydatne informacje
Piotr Gogosz
26 czerwca 2010

Piotr Gogosz, jaślanin ukończył licencjat na Uniwersytecie Rzeszowskim o kierunku pedagogicznym. Z zamiłowania sportowiec i podróżnik, posiada tytuł instruktora survivalu. Od wielu lat fascynuje go Azja, a w szczególności Mongolia, którą zawsze marzył zobaczyc.

      Piotr Gogosz – urodził się 9 czerwca 1963 roku.  Uczęszczał do szkoły podstawowej nr 4 w Jaśle, którą ukończył w roku 1978. Kolejne 4 lata spędził w Liceum Ogólnokształcącym w Kołaczycach zdając egzamin dojrzałości w maju 1982 roku. W latach 1983 – 1987 studiował na Akademii Rolniczej w Rzeszowie. Z drużyną akademicką zdobył dwukrotnie Mistrzostwo Polski Akademii Rolniczych w piłce nożnej. Studia przerwał z powodów osobistych i rodzinnych. Od 1978 roku był zawodnikiem klubu piłkarskiego Czarni Jasło w którym grał przez kilka lat. Kolejnymi klubami były: AZS AR Rzeszów, „Polna” Przemyśl (służba wojskowa), powrót do Czarnych, a następnie występy w niemieckiej drużynie klasy okręgowej TUS Graffenwuhr.  Później jako grający trener prowadził drużyny Huragan Zarzecze, „Dębowczanka”  Dębowiec, „Maraton” Tarnowiec i „Zamczysko” Mrukowa. W 2003 roku ukończył licencjat na Uniwersytecie Rzeszowskim o kierunku „pedagogika nauczania zawodu”. Oprócz piłki nożnej zawsze marzył o podróżach po dalekim świecie. Od niedawna zaczął spełniać swoje marzenia. Pierwszą wyprawą był wyjazd do Mongolii – 2007 rok, a następnie w roku 2008 odwiedził Indie i Nepal o czym można przeczytać na niniejszej stronie. W życiu osobistym – żonaty od 1986 roku, żona Małgorzata oraz dwóch synów Remigiusz (22 lata) i Konrad (20 lat). Członkiem rodziny jest również 9 letni owczarek niemiecki o imieniu Kortez. Oprócz sportu i podróży interesuje się muzyką i życiem zwierząt.

http://www.piotrgogosz.pl/o_autorze

Liczba odsłon: 4565

nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022