czwartek, 28 października 2021, imieniny: Juda, Szymon
Przydatne informacje
List motywacyjny
22 czerwca 2010

KIEROWCA - wzór listu motywacyjnego

                                                       

Andrzej  Dudek                                                                   Jasło, dnia 25.05.2009

ul. Nowaka 1 m. 59
38-230 Jasło
tel. 555 555 555
e-mail: magei@example.p

l
Sz.P. Adam Kozak
Trans-Tir S.A.
ul. Błotna 12
38-200 Jasło

Szanowni Państwo,
    W odpowiedzi na Państwa ofertę pracy, zamieszczoną na stronie WWW.wirtualnejaslo.pl chciałbym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko kierowcy.
    Posiadam wieloletnie doświadczenie jako kierowca i doskonale znam topografię całego kraju, a w szczególności Podkarpacia.
    Podczas pracy na stanowiskach związanych z handlem bardzo dobrze poznałem województwo podkarpackie oraz główne drogi na terenie kraju.
Moim niewątpliwym atutem jest także nieograniczona dyspozycyjność oraz silna motywacja do podjęcia pracy w Polsce, również w formie umowy zlecenia.
    Dzięki umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów i pogodnemu usposobieniu sprawdziłem się w swojej dotychczasowej pracy. Jestem przekonany, że sprostam wyzwaniu również na stanowisku proponowanym przez Państwa.
    Możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej byłaby dla mnie okazją do bliższego zaprezentowania mojej osoby i lepszego poznania Państwa firmy.

Z poważaniem,

Andrzej Dudek

 


 

Kelnerka - wzór listu motywacyjnego

Jasło, dn. 30.01.2010 r.

Anita Bąk
Ul. Kochanowskiego 2/999
38-200 Jasło
tel. 555 666 999
e-mail: j.dudek@poczta.pl


Sz. P. Jan Kowalski 
CV-KPPWT S.A.
ul. Kościuszki 246/997
38-200 Jasło

Szanowni Państwo,

    W odpowiedzi na Państwa ofertę pracy, zamieszczoną na stronie WWW.wirtualnejaslo.pl , chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko kelnerki. Niespełna siedem lat temu rozpoczęłam pracę jako kelnerka. Pracowałam dotychczas w dwóch restauracjach: „Lewiatan" oraz „ Kancelaria Tajna Spec znaczenia ". Podczas pracy w pierwszej restauracji nauczyłam się obsługi kasy fiskalnej oraz obsługiwania klientów. W drugiej restauracji zajmowałam się ponadto przyrządzaniem i serwowaniem drinków gościom w lokalu. Sądzę, że nabyte umiejętności przydadzą mi się w pracy w Pańskiej restauracji.

   Jestem osobą uśmiechniętą, łatwo nawiązuję kontakt z klientami. Moim kolejnym atutem jest punktualność oraz dyspozycyjność - mogę pracować zarówno popołudniami jak i do późnych godzin wieczornych.

   Możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej byłaby dla mnie okazją do bliższego zaprezentowania mojej osoby i lepszego poznania firmy, z którą chciałabym związać swoją przyszłość zawodową.

Z poważaniem,
  Anita Bąk

 


 

Kierownik sprzedaży - wzór listu motywacyjnego

Jasło, dnia 15.03.2010 r

Artur Dudek
ul. Polska 1/11a
38-200 Jasło
tel. kom. 0600 111 997

Szanowny Pan
Jan Kowalski 
Dyrektor d/s personalnych
ul. Polna 1
38-200 Jasło


Szanowny Panie,

   Dowiedziałem się z portalu WWW.WirtualneJaslo.pl , że poszukujecie Państwo pracownika na stanowisko kierownika sprzedaży. Obserwuję działalność Państwa firmy i chciałbym wyrazić swoje zainteresowanie podjęciem pracy w firmie dającej tak duże możliwości rozwoju.

   Trzy ostatnie lata pracowałem w firmie przewozowej POMIDOR . W ciągu pierwszego roku awansowałem ze stanowiska przedstawiciela handlowego na stanowisko kierownika koordynacji sprzedaży. Do moich podstawowych obowiązków należało zarządzanie trzyosobową grupą przedstawicieli handlowych.

   Cechuje mnie łatwo nawiązywanie kontaktów z ludźmi, jest to bardzo ważny aspekt mojej pracy. Lubię podejmować trudne wyzwania, jestem elastyczny w swoich działaniach i szybko się uczę nowych rzeczy.
   Obecnie szukam pracy, która da mi satysfakcję, stabilizację oraz pozwoli na rozwój zawodowy.
Z chęcią przedstawię referencję od poprzednich pracodawców.

Z poważaniem

Artur Dudek

 

 


 

 

FINANSE - wzór listu motywacyjnego

Jasło, dn. 10.10.2009 r.

Stanisława Grzywacz 
ul. Polska 1/11a
38-200 Jasło
tel. kom. 0600 111 997


Bank PKO SA
Oddział w Jaśle

 

Szanowni Państwo!

   W Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle dowiedziałem się o planowanej przez Państwa rekrutacji w dziale finansowym. Doceniając Państwa pozycję na rynku zdecydowałem się na przedstawienie swojej kandydatury na stanowisko asystenta kierownika działu finansowego.

   Jestem studentka piątego roku Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Jaśle na Wydziale Finansów.

   Jak Państwo możecie przeczytać w załączonym CV w ciągu ostatnich lat spędziłam wakacje na dwu zagranicznych stażach (w Szkocji i Wielkiej Brytanii), dzięki nim pogłębiłem swoją znajomość języków obcych: angielskiego i francuskiego oraz poznałam zasady funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa.

   Jestem młodą i ambitną osobą , posiadam takie cechy jak odpowiedzialność i skuteczność w działaniu a także umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole. Mam nadzieję, że pozwolą mi one w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom.

   Będę wdzięczna za umożliwienie mi przedstawienia swojej kandydatury w trakcie osobistego spotkania

Z wyrazami szacunku

Stanisława Grzywacz 

 

Liczba odsłon: 5635

nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Czy Piotr Słowik, Andrzej Czajka, Andrzej Gajecki, Adam Jurczyk i Ireneusz Hendzel przejmą władzę w Jaśle i powiecie jasielskim?
28 października 2021
W Jaśle odbyły się wybory lokalnych władz Platformy Obywatelskiej. Ponownie przewodniczącym został w..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2021