niedziela, 22 maja 2022, imieniny: Emil, Helena
Artykuły
Zmarł pracownik MPN Śp. Przemysław Machura - Pogrzeb odbędzie się 23 grudnia 2021 roku
22 grudnia 2021 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy  o tragicznej śmierci naszego serdecznego kolegi Przemysława Machury, pracownika Magurskiego Parku Narodowego.

Ś.p. Przemysław Machura 

Przemek dysponował szeroką wiedzą przyrodniczą, rozumiał las i mechanizmy nim rządzące. Był znakomitym przyrodnikiem, który tak wiele mógł jeszcze zrobić dla ochrony magurskiej przyrody.

Zawsze pełen energii, wesoły, pomocny i bardzo koleżeński. W ostatnim czasie Przemek pracował w zespole ds. zamówień publicznych. Wcześniej sprawował funkcję pełniącego obowiązki Dyrektora Magurskiego Parku Narodowego.

Przemku zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Spoczywaj w pokoju.

Uroczystości żałobne za śp. Przemysława Machurę rozpoczną się w czwartek 23 grudnia o godzinie 12.30 różańcem w kościele w Leśniówce. O godzinie 13.00 rozpocznie się Msza św., po której nastąpi złożenie ciała do grobu na cmentarzu w Leśniówce.

MPN 

Liczba odsłon: 2597


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022