sobota, 25 czerwca 2022, imieniny: Albrecht, Łucja
Artykuły
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE "LAJKUJĘ - NIE HEJTUJĘ"
10 lutego 2021 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Starostwo Powiatowe w Jaśle wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Jaśle i Komendą Powiatową Policji w Jaśle serdecznie zapraszają do udziału w Konkursie Plastyczno - Literackim „Lajkuję - nie hejtuję”.

Obchodzimy dzisiaj dzień bezpiecznego internetu. To oczywiście czas, aby poprzez różnego rodzaju działania i inicjatywy, docierać do rodziców, nauczycieli i opiekunów i uświadamiać ich na temat zagrożeń, które są w sieci. Istotne jest także, aby zachęcić młodzież i dzieci do tego by zagłębiły się w tematykę bezpieczeństwa w Internecie, przez co w wielu przypadkach będą mogły uchronić się przed różnymi niebezpieczeństwami.

Kierując się troską o bezpieczeństwo użytkowników Internetu oraz dostrzegając potrzebę edukowania młodzieży na temat zagrożeń w sieci, ogłoszony został konkurs plastyczno-literacki, którego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Jaśle wraz z Młodzieżowym Ośrodkiem Kultury i Komendą Powiatową Polcji w Jaśle. 

Konkurs skierowany jest do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu jasielskiego. Głównym celem konkursu jest promocja bezpiecznego i odpowiedzialnego zachowania w Internecie.

Zapraszamy uczniów do wypowiedzenia się w temacie mowy nienawiści za pomocą pracy plastycznej, plakatu lub krótkiej formy literackiej. Dla laureatów w poszczególnych kategoriach organizator zapewnia cenne nagrody.

Szczegółowe zasady konkursu i formularz zgłoszenia znajdują się poniżej.

KPP Jasło 

Liczba odsłon: 891


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~piotr  |  czwartek, 04 marca 2021 18:07
Dlaczego Pan sie boi i nie publikuje wpisow o tym że Starosta jest hejterem ?
#2  ~tur  |  poniedziałek, 15 lutego 2021 15:37
Organizator Starosta na swojej stronie nic nie pisze o swoim konkursie. Profesjonalna organizacja konkursu. Gratulacje.
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Tomasz Kasprzyk z Jasła odznaczony brązowym medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis"
25 czerwca 2022
Tomasz Kasprzyk z Jasła został odznaczony brązowym medalem  „Zasłużony Kulturze Gloria Ar..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022