sobota, 30 maja 2020, imieniny: Ferdynand, Joanna
Artykuły
ZaBAWMY się bajkowo – spotkanie z Panem Poetą
19 października 2019 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

18 października 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, w ramach XIV Jasielskiego Festiwalu Literackiego i Regionalnego, odbyły się warsztaty z Panem Poetą autorem bajek, które bawią, uczą i wychowują.

W warsztatach wzięły udział dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 i Przedszkola Miejskiego nr 10 w Jaśle, które wysłuchały opowieści o „Kruku, co kracze pokrakanie ”, ”Kurze co tyła na diecie” oraz „Kaczce co przebrała miarkę”.

Uczestniczyły w kreatywnych zabawach podczas których, karmiły kurę – maskotkę  zdrową żywnością, wykonały nowy ogon dla pawia, przebierały się w kolorowe fatałaszki naśladując kaczkę, bohaterkę jednej z bajek.

Dzięki poznanym historiom przedszkolaki przekonały się, że nieważne jest, jak wyglądamy, tylko to jacy jesteśmy, że warto uczyć się języków obcych oraz że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Dziękujemy, Panie Poeto!

Anna Filip

Liczba odsłon: 842


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Andrzej Stachurski organizuje pomoc dla pogorzelców z Samoklęsk
29 maja 2020
Wczoraj tuż po godzinie 16-tej w Samoklęskach ( gmina Osiek Jasielski) wybuchł pożar.  W ogniu ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020