środa, 26 stycznia 2022, imieniny: Paulina, Polikarp
Artykuły
ZaBAWMY się bajkowo – spotkanie z Panem Poetą
19 października 2019 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

18 października 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, w ramach XIV Jasielskiego Festiwalu Literackiego i Regionalnego, odbyły się warsztaty z Panem Poetą autorem bajek, które bawią, uczą i wychowują.

W warsztatach wzięły udział dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 i Przedszkola Miejskiego nr 10 w Jaśle, które wysłuchały opowieści o „Kruku, co kracze pokrakanie ”, ”Kurze co tyła na diecie” oraz „Kaczce co przebrała miarkę”.

Uczestniczyły w kreatywnych zabawach podczas których, karmiły kurę – maskotkę  zdrową żywnością, wykonały nowy ogon dla pawia, przebierały się w kolorowe fatałaszki naśladując kaczkę, bohaterkę jednej z bajek.

Dzięki poznanym historiom przedszkolaki przekonały się, że nieważne jest, jak wyglądamy, tylko to jacy jesteśmy, że warto uczyć się języków obcych oraz że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Dziękujemy, Panie Poeto!

Anna Filip

Liczba odsłon: 1284


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Wraca nauka zdalna - do końca ferii dla uczniów klas V-VIII szkoły podstawowej i szkół średnich
26 stycznia 2022
Od czwartku, 27 stycznia do 27 lutego br. wszyscy uczniowie klas 5-8 i szkół podstawowych ora..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022