czwartek, 24 maja 2018, imieniny: Estera, Jan
Artykuły
XXIX Konkurs Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER
09 lutego 2017 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle serdecznie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i  ponadgimnazjalnych do uczestnictwa w 29 edycji Konkursu Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER, która odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jasła oraz Starosty Jasielskiego.

Konkurs ten to impreza o długiej tradycji, sięgającej czasów początku działalności Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle. Uczestnikami festiwalu jest młodzież z województwa podkarpackiego oraz Małopolski. W minionych edycjach na deskach sceny MDK wystąpiło wielu wspaniałych wokalistów, Możemy poszczycić się kilkoma laureatami, którzy brali udział w konkursie LOVE ME TENDER i do tej pory rozwijają swoja karierę wokalną, np. Mateusz Mijal czy Ralph Kamiński. Co roku, jako organizatorzy dokładamy także wszelkich starań aby w komisji konkursowej zasiadali profesjonalni muzycy i znawcy sztuki wokalnej.

 

Konkurs przebiega w dwóch etapach, na początku uczestnicy przechodzą przez eliminację na podstawie zgłoszeń w formie CD i kwalifikowani są do finału.

Zgłoszenie udziału w Festiwalu polega na przesłaniu na adres Biura Organizacyjnego (w nieprzekraczalnym terminie do 06 marca 2017 r. formularza zgłoszeniowego, oraz nagrania audio w formie CD lub MP3 z zapisem wykonania jednej piosenki w języku obcym.

Finał Festiwalu realizowany będzie w dniu 21 marca 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle. Zostanie on rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych:

I kategoria 13 – 15 lat,

II kategoria 16 – 18 lat,

Informacja o uczestnikach zakwalifikowanych do finału Festiwalu zostanie ogłoszona przez

Organizatora Festiwalu na stronie internetowej (www.mdkjaslo.pl) w dniu 10 marca 2017 r.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu, który dostępny jest na stronie www.mdkjaslo.pl.

 

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Justyna Maniak pod numerem tel. 13 445 529 25, bądź mailowo pod adresem mdkjaslo@o2.pl.

Liczba odsłon: 674


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Jasło : Kapliczki i krzyże – Majówka z Michalinami
23 maja 2018
    21 maja br. odbyło się spotkanie Klubu Poetów i Twórcó w Ludowyc..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018