piątek, 19 stycznia 2018, imieniny: Bernard, Henryk
Artykuły
XVI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej
14 grudnia 2017 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

W dniu 06.12.2017 roku w Zespole Szkół Technicznych im.Bohaterów Września w Jaśle odbył się „XVI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej”.

W zawodach brało udział 19 zespołów, które rywalizowały w dwóch „koszykach” w systemie pucharowym. Po 5 godzinach zmagań zwycięzcą turnieju została reprezentacja z IV klasy technikum elektrycznego w składzie: Kamil Kukla, Marcin Kozak, Bartosz Maciejowski, Michał Jarek, Maciej Panek, Damian Przewoźnik.

Mecz o I miejsce: 4Ta - 4Tb

4 : 1

Mecz o III miejsce: 1 Em : 2Sa

5 : 1

Tytuł „Króla strzelców” wywalczył Konrad Michalski (10 bramek), najlepszym bramkarzem turnieju został Maciej Panek, a najlepszym zawodnikiem turnieju został Damian Przewoźnik.

Zawody jak co roku cieszyły się dużym zainteresowaniem i przebiegały w bardzo miłej sportowej atmosferze.

Dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Jaśle -Wydział Rozwoju, Promocji i Spraw Społecznych, zawodnicy otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody.

Sponsorami turnieju byli także: Jafar S.A. , Empik Jasło, Bank Pekao S.A., Tanie Trofea (www.tanietrofea.pl).

Organizatorami i sędziami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle (P.Czerkowicz, K. Zbylut, Ł.Książkiewicz, R.Krajciewicz, T.Merkwa).

Fotorelacja: K.Zbylut, K.Kukla.