poniedziałek, 24 września 2018, imieniny: Gerard, Maria
Artykuły
XI Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Impresje jesienne”
02 października 2017 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

Jasielski Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Impresje jesienne”. Prace wykonane w dowolnej technice płaskiej należy składać w JDK do 27 października br. Rozstrzygnięcie konkursu połączone z wręczeniem nagród nastąpi 9 listopada br. w Jasielskim Domu Kultury.

Celem jedenastej edycji Przeglądu jest rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej dzieci, wspieranie rozwoju talentów i umiejętności plastycznych oraz prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości młodych ludzi. – Praca plastyczna powinna być kolorowa, w barwach jesieni. Może przedstawiać pejzaż, sceny z życia ludzi i zwierząt lub budowle, np. zabytki w jesiennym krajobrazie – mówi Ewa Kusiak, instruktor plastyki, organizator Przeglądu.

Prace w trzech kategoriach (I – klasa od I do III, II – klasa od IV do VI, III - klasa VII oraz gimnazjum) będzie oceniać powołana przez organizatora komisja, która weźmie pod uwagę estetykę pracy i staranność wykonania, inwencję twórczą autora, nawiązanie do tematu oraz samodzielność w pracy.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać u Ewy Kusiak, instruktora plastyki, pod numerem telefonu 13 44 351 54. Regulamin Przeglądu dostępny jest na stronie JDK.

(JDK

 

 

Liczba odsłon: 571


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Kto zostanie wójtem gminy Osiek Jasielski ?
23 września 2018
Pełniący funkcję etatowego członka Zarządu Powiatu Jasielskiego Andrzej Stachurski ubiega się o stan..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018