poniedziałek, 22 lipca 2019, imieniny: Bolesława, Maria Magdalena
Artykuły
Wysowianka sponsorem JKS Czarni 1910 Jasło
26 stycznia 2019 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

 

Wysowianka sponsorem JKS Czarni 1910 Jasło

 

Uzdrowisko Wysowa S.A producent naturalnej wody mineralnej Wysowianka na mocy porozumienia podpisanego przez wiceprezesa klubu Pana Piotra Samborskiego i Prezesa Zarządu Firmy Pana Wacława Furmanka zostało nowym sponsorem wspierającym Klub .

W zdrowym żywieniu i codziennej profilaktyce pewne sprawy dobrze powierzyć naturze. Z uzdrowiskowej miejscowości Wysowa-Zdrój, pochodzą naturalne wody mineralne, znane Polakom od ponad stu lat.Wody lecznicze – Henryk, Franciszek i Józef – pomogą w profilaktyce i leczeniu wielu popularnych chorób i dolegliwości.Wysokozmineralizowana Wysowianka, dzięki zawartości naturalnego jodu, jest wodą idealną do codziennego spożycia i uzupełniania diety w ten niezbędny pierwiastek.Wysowianka Zdrój niskozmineralizowana woda ma lekki, orzeźwiający smak, błyskawicznie gasi pragnienie.

Z dobroczynnego działania wysowskich wód może obecnie korzystać niemal każdy – są szeroko dostępne w sprzedaży, w wybranych sieciach handlowych i uzdrowiskach na terenie całej Polski oraz w sklepie internetowym www.sklep.wysowianka.pl.

Adres: 38-316 Wysowa-Zdrój 149Strona www: www.wysowianka.ple-mail: wysowianka@wysowianka.pl

Czarni Jasło 

Liczba odsłon: 675


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~czorny  |  czwartek, 31 stycznia 2019 07:43
A gdzie te 100.000 zł od Lotosu?
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Śmiertelny wypadek w Szebniach koło Jasła
20 lipca 2019
Dziś w Szebniach koło Jasła doszło do śmiertelnego wypadku. Około godziny 17:00 na przejeździe kol..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019