piątek, 16 listopada 2018, imieniny: Leon, Maria
Artykuły
Wysoka porażka w meczu V kolejki przeciwko Partyzantowi Targowiska
01 września 2018 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

 

Wysoka porażka w meczu V kolejki przeciwko Partyzantowi Targowiska.

 

Porażką 0:4 zakończyło się dzisiejsze spotkanie V kolejki przeciwko liderowi rozgrywek, Partyzantowi Targowiska.Goście wyszli na prowadzenie w 14 minucie- lobem nad Niemczyńskim popisał się zawodnik gości- 0:1. Czarni starali się szybko doprowadzić do remisu, lecz dużo niedokładności w Naszej grze nie pozwalało wyrównać wyniku meczu. W 27 minucie na tablicy wyników widniał już wynik 0:2- samobójczą bramkę strzela Setlak. W 33 minucie Czarni mogli strzelić bramkę kontaktową, lecz piłka trafiła w poprzeczkę bramki gości. W 42 minucie goście podwyższają prowadzenie- lobem ponownie popisuje się zawodnik gości- 0:3.Druga połowa to gra głównie w środku boiska z nielicznymi okazjami strzeleckimi po obu stronach. W 69 minucie goście ustalają wynik meczu-0:4.

JKS Czarni 1910 Jasło- Partyzant Targowiska 0:4 (0:3)

Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Niemczyński- Dziedzic, Myśliwiec, Dziobek, Wyderka, Setlak (61′ Rodak), Urban (62′ Szarek), Szydło, Musiał, Borowiec, W

 

Czarni Jasło 

 

Liczba odsłon: 504


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Mundek  |  poniedziałek, 03 września 2018 07:55
Kasę czarnym niech dają poseł senatorowa radny sejmiku .Burmistrz niech już nie daje bo jadą o nim nieładnie a nic nie grają
#2  ~widz  |  niedziela, 02 września 2018 20:52
Na co burmistrz Jasła daje pieniądze podatników ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
30. Rajd Podkarpacki - Zapowiedź
16 listopada 2018
  Za niespełna miesiąc odbędzie się 30. Rajd Podkarpacki. W tym roku pod tą nazwą kryją się tr..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018