środa, 22 listopada 2017, imieniny: Albert, Janusz
Artykuły
Wygrana Czarnych Jasło w XIV kolejce ligi okręgowej
05 listopada 2017 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło
Wygrana w XIV kolejce ligi okręgowej

Wygraną 3:1 zakończyło się dzisiejsze spotkanie XIV kolejki ligi okręgowej w którym Nasz zespół podejmował na własnym obiekcie Iskrę Przysietnica.

Początek spotkania to dobra gra Naszej drużyny. Kilkukrotnie w pierwszych minutach spotkania Czarni stworzyli sobie dogodne sytuacje strzeleckie, lecz bramkarz gości nie skapitulował.

W 7 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Czarnych a na gola zamienił go Urban- 1:0!

8 minut później mieliśmy już 2:0- na listę strzelców ponownie wpisał się Urban, który przepięknym strzałem sprzed pola karnego pokonał bramkarza gości.

W 45 minucie mogło być 3:0, lecz piłka po strzale Rodaka wylądowała na poprzeczce. Goście przez pierwsze 45 minut kilkukrotnie zagrozili Naszej bramce- głównie po kontratakach- lecz Niemczyński zachował czyste konto- do przerwy 2:0.

9 minut po rozpoczęciu drugiej połowy Czarni podwyższyli prowadzenie za sprawą Kuliga, który kapitalnym uderzeniem pokonał bramkarza gości- 3:0.

W 66 minucie goście zdobyli, jak się później okazało, honorowego gola w meczu.

Zawodnik gości dobrym uderzeniem nie dał szans Niemczyńskiemu- 3:1.

Wynik do końcowego gwizdka sędziego nie uległ zmianie i to Czarni wygrywają ostatni mecz przed własną publicznością w rundzie jesiennej.

JKS Czarni 1910 Jasło- Iskra Przysietnica 3:1 (2:0)