niedziela, 24 czerwca 2018, imieniny: Danuta, Emilia
Artykuły
Wolontariusze poszukiwani w Jaśle i okolicy!
11 sierpnia 2017 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

W całej Polsce ruszyła rekrutacja SuperW, czyli wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI! W tym roku w całej Polsce poszukujemy aż 13 500 wolontariuszy, którzy zorganizują mądrą pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci. 

W rejonie Jasło i okolice również szukamy chętnych do zaangażowania!

Zgłaszać się można do końca września przez stronę www.superw.pl.

SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to dwa ogólnopolskie programy społeczne organizowanych przez Stowarzyszenie WIOSNA, które od 2001 r. pomagają ludziom wydobywać to, co w nich najpiękniejsze.

Kim jest SuperW?

W SZLACHETNEJ PACZCE SuperW, czyli wolontariusz, dociera do rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji. Poprzez spotkania z rodziną określa, jaki rodzaj pomocy będzie dla nich mądrą pomocą, dającą impuls do zmiany. Następnię łączą potrzebujących z darczyńcami. Aż 79% SuperW Paczki uważa, że udział w programie to najważniejsze wydarzenie w ich życiu.

Wolontariusze AKADEMII PRZYSZŁOŚCI przez cały rok regularnie spotykają się raz w tygodniu z dzieckiem, które nie wierzą w swoje możliwości i nie odnajdują sie w szkolnej rzeczywistości. Poprzez spotkania stają się dla podopiecznego przyjacielem i mentorem. SuperW uczy dziecko jak wygrywać i przeprowadza go od porażki w szkole, do sukcesu w życiu.

Bez SuperW nie ma Paczki i Akademii

Ilość zaangażowanych wolontariuszy przekłada się na to, ilu potrzebującym rodzinom i dzieciom będziemy mogli pomóc w nadchodzącej edycji. W samym rejonie Jasło poszukujemy 30 śmiałków do naszej drużyny!

W ubiegłorocznej edycji dzięki pracy wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w całej Polsce pomoc otrzymało blisko 19 tysięcy rodzin i ponad 2000 dzieci w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Dlaczego warto?

Angażując się w wolontariat w Paczce i Akademii pomagasz innym, ale również rozwijasz siebie!

Zdobywając cenione na rynku pracy doświadczenie, nabywając kompetencje społeczno- bizneswe i umiejętności komunikacyjne stajesz się atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy.

Paczka i Akademia to dobrze zorganizowane, skuteczne wolontariaty. W SZLACHETNEJ PACZCE i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI spotkasz osoby o podobnych wartościach, które chcą mieć wpływ na otoczenie. Wspólnie zaangażujecie się, przeżyjecie wzruszające spotkania z potrzebującymi i sprawicie, że ich świat będzie piękniejszy.

Zdobądź cenione na rynku pracy umiejetności i miej wpływ na naszą lokalną społeczność. Wejdź na www.superw.pl i dołącz do naszej drużyny!

Kandydaci mogą się zgałaszać do końca września. Nie warto zwlekać – kolejność zgłoszeń ma znaczenie.

SZLACHETNA PACZKA to program, w którym docieramy do osób i rodzin żyjących w trudnej –niezawinionej ‒ sytuacji. Trudna sytuacja to nie tylko „ubóstwo” materialne, lecz także wykluczenie społeczne, brak dostępu do specjalistycznej pomocy, brak odpowiedniej edukacji.

 

 

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to program, w którym przez cały rok pracujemy z dziećmi z rodzin żyjących w trudnej sytuacji i, w oparciu o model tutoringu oraz System Motywatorów Zmiany, przeprowadzamy je od porażki w szkole do sukcesu w życiu.

Karolina Putyło-Buś Lider Rejonu Jasło i okolice Tel.881630188

SZLACHETNA PACZKA Stowarzyszenie WIOSNA 

 

Zostań SuperW SZLACHETNEJ PACZKI lub AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w Jaśle!

 

Zdobądź cenione kompetencje społeczno biznesowe, warościowe kontakty i miej wpływ na otoczenie. Wspólnie z dużuną Paczki i Akademii wydobywaj z ludzi, to co najpiękniejsze!

 

Jako SuperW :

 

 • Będziesz współtworzył zespół wolontariuszy Paczki i Akademii.

 • W Paczce dotrzesz do najbardziej potrzebujących rodzin i połączysz ich z darczyńcami, którzy pragną im mądrze pomóc.

 • W Akademii staniesz się mentorem dla wybranegodziecka, które nie odnajduje się w szkolnej rzeczywistości. Przeprowadzisz go od porażki w szkole, do sukcesu w życiu!

 • Jako SuperW Paczki razem z Liderem i innymi SuperW zorganizujesz Finał SZLACHETNEJ PACZKI.

 • W Akademii zaangażujesz się w serie ciekawych eventów organizowanych dla naszych podopiecznych.

Co zyskasz?

 

 • Rozwój osobisty i cenione kompetencje, które sprawią, że będziesz atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy.

 • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,czyli kluczowe składniki każdego sukcesu.

 • Wpływ na otoczenie.

 • Sieć kontaktów biznesowych, artystów, urzędników, lokalnych biznesmenów.

 • Narzędzia i zasady mądrej pomocy, które uczynią Cię liderem w życiu społecznym!

Zgłoś się, jeżeli :

 

 • Lubisz ludzi.

 • Masz motywację do rozwoju.

 • Potrafisz współpracować z innymi.

 • Masz skończone 18 lat.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ ->www.superw.pl

 

*Kolejnosć zgłoszeń ma znaczenie. Na zgłoszenia czekamy do końca września 2017. 

Liczba odsłon: 608


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018