środa, 26 czerwca 2019, imieniny: Jan, Jeremiasz
Artykuły
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w gminie Skołyszyn
12 stycznia 2019 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

13 stycznia na terenie naszej gminy odbędzie się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny sztab WOŚP mieścił się będzie w Szkole Podstawowej w Skołyszynie. Od 8:00 do 16:00 trzydziestu  wolontariuszy będzie kwestowało w Skołyszynie, Lisowie, Sławęcinie, Przysiekach, Harklowej, Grudnej, Siepietnicy, Święcanach i Bączalu.  W tym roku celem zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 Dodatkową atrakcją Finału w Skołyszynie będzie  przejażdżka konna na koniach ze stajni Fantazja, z której można będzie skorzystać na placu przed budynkiem Szkoły Podstawowej w Skołyszynie w godz. 13:00 do 15:00.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Skołyszyn do wsparcia idei Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każda złotówka wrzucona do puszki zasili konto fundacji WOŚP. Pomagajmy! – Pomaganie jest dziecinnie proste!!!

 

Agnieszka Hajduk

UG Skołyszyn 

 

 

 

Liczba odsłon: 1308


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Ciekawska  |  sobota, 12 stycznia 2019 11:51
... a kto to jest na zdjęciu, córeczka czy wnusia ?
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019