środa, 08 grudnia 2021, imieniny: Klement, Maria
Artykuły
Czas na zmiany w Desznicy! Czy mieszkańcy Desznicy i Jaworza mają odwagę głosować na kobietę - Janinę Łęczycką ?
16 listopada 2010 | Dział: Konkurs | Region: Miasto Jasło

Od kilkunastu lat radnym Rady Gminy Nowy Żmigród ze wsi Desznica i Jaworze była zawsze ta sama osoba. Była, ale po wyborach funkcję tą może pełnić Janina Łęczycka.

Desznica zasłynęła z tego, że dojazd do tej miejscowości samochodami ciężarowymi nie jest możliwy, a autobusy mogą przejeżdżać przez most w Kątach, lecz bez pasażerów.

Czy tak musi być dalej? Wcale nie. Jeżeli mieszkańcy Desznicy i Jaworza pójdą do urn i zagłosują na kobietę, to wówczas i most i droga będzie w innym stanie.

Czy taką osobą jest Janina Łęczycka ? . Mężatka, matka 4 dzieci, wykształcenie ekonomiczne. Była główna księgowa Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Jaśle. Jej zainteresowania, to literatura i poezja.

Mieszkańcy Desznicy i Jaworza mają nadzieję, że po jej wyborze do Rady Gminy Nowy Zmigród , zostanie przeprowadzony remont mostu oraz drogi, młodzież zostanie włączona w życie społeczne, zostanie reaktywowane Koło Gospodyń Wiejskich w Desznicy , odejmując swym zasięgiem Jaworze , zostaną poprawione dojazdy do poszczególnych posesji, zostanie zaktywizowana młodzież Desznicy i Jaworza, zostanie wznowiona działalność kulturalna oraz sportowa.

Czy mieszkańcy Desznicy i Jaworza w dniu 21 listopada oddadzą swój głos na Janinę Łęczycką. 

Stanisław Grzywacz

Liczba odsłon: 4593


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zmiany w zasadach bezpieczeństwa – nowe limity osób i nauka zdalna
07 grudnia 2021
Walka z IV falą pandemii trwa. Każdego dnia odnotowujemy wiele nowych zakażeń COVID-19. W trosce o n..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2021