wtorek, 05 grudnia 2023, imieniny: Anastazy, Gerald
Artykuły
XIII Festiwal pierogów w Tarnowcu
11 sierpnia 2023 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

 

Już niebawem, Gmina Tarnowiec i Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu wraz z Kołami Gospodyń Wiejskich serwującym niezliczone rodzaje domowych pierogów, zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, które połączy smaki, tradycje i radość.

XIII edycja Festiwalu będzie nie tylko okazją do delektowania się wyśmienitymi pierogami, ale także połączy się z Dożynkami Powiatu Jasielskiego oraz Latem z kulturą powiatu jasielskiego, tworząc niezapomnianą atmosferę pełną lokalnej gościnności.

Ponadto, czekać będzie na Was IV Podkarpacki Festiwal Serów Tradycyjnych, Regionalnych i Ekologicznych, organizowany we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego. Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla podniebienia!

Na Festiwalu nie zabraknie także rozrywki, zaprezentują się zespoły i kapel ludowe z terenu Powiatu Jasielskiego. Będziecie mieli okazję wziąć udział w grach, zabawach i konkursach, a pokazy rękodzieła oraz kulinarne przysmaki z pewnością wzbudzą zachwyt nad lokalnymi tradycjami.

W ciągu dnia będziecie mogli delektować się regionalnym jadłem, a wieczorem czeka na Was gwiazda wieczoru, czyli występ zespołu BRAThANKI Bezpośrednio po nim na scenie zagości zespół Zespół TequilaTequila, który poprowadzi zabawę pod gwiazdami.

Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych uczestnikach Festiwalu. Dla nich przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw, gdzie będą mogli wyszaleć się z rówieśnikami.

Honorowy Patronat nas festiwalem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego, Pan Władysław Ortyl.

Partnerem Wydarzenia jest UNIMOT INFRASTRUKTURA S.A.

 

 

Liczba odsłon: 1019


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Dzisiaj 5 grudnia o godz. 17:00 w całym kraju zabrzmią syreny radiowozów policyjnych
05 grudnia 2023
Policjantki i Policjanci, pracownicy Policji, zaprzyjaźnione służby, wspierający Policję, któ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2023