poniedziałek, 26 lutego 2024, imieniny: Aleksander, Dionizy
Artykuły
Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom
31 maja 2023 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

12 szkół podstawowych w województwie podkarpackim zostało uhonorowanych certyfikatem „Szkoły Przyjaznej Utalentowanym Uczniom”, który potwierdza wyróżniające się warunki stworzone uczniom przez szkołę w dziedzinie rozwijania zdolności i osiągania sukcesów w konkursach przedmiotowych. W tym gronie znalazły się dwie jasielskie szkoły podstawowe podległe Miastu Jasłu: Szkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Podstawowa nr 4.

Certyfikat przyznawany jest przez Wojewodę Podkarpackiego i Podkarpackiego Kuratora Oświaty szkołom, które osiągnęły wymaganą liczbę laureatów, w stosunku do ogólnej liczby uczniów, konkursów organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Certyfikat docenia zaangażowanie szkoły w rozwijanie uzdolnień dzieci i młodzieży.

W tegorocznej edycji konkursu uczniowie SP nr 2 zdobyli 10 tytułów laureatów, natomiast SP nr 4 może poszczycić się 7 laureatami.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Urząd Miasta w Jaśle

Liczba odsłon: 898


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~xtr  |  czwartek, 01 czerwca 2023 11:51
Pierwsze miejsce wśród najlepszych szkół zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle. - W tym roku zajęliśmy I miejsce w województwie podkarpackim. W latach poprzednich uplasowaliśmy się na drugim miejscu, natomiast w tym roku wyprzedziliśmy Szkołę Podstawową im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie – podkreśla Jolanta Myśliwiec, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle. - To dla nas ogromna duma i zaszczyt. Uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami bardzo ciężko pracowali na ten sukces – dodaje.
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Dziesiątki osób na szlaku z Folusza na Magurę Wątkowską
25 lutego 2024
W otulinie Magurskiego Parku Narodowego leży wieś Folusz. Miejsce te jest odwiedzane przez turyst&oa..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2024