niedziela, 26 czerwca 2022, imieniny: Jan, Jeremiasz
Artykuły
Przejazd kolejowy na ulicy Wojska Polskiego w Jaśle znowu remontowy i jest nieprzejezdny
10 maja 2022 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

To może wydarzyć się tylko w Jaśle. W styczniu remontowano przejazd kolejowy w ciągu ulicy Wojska Polskiego - teraz powtórka z rozrywki

Cztery miesiące temu remontowany był przejazd drogowo – kolejowy w ciągu ulicy Wojska Polskiego w Jaśle, co wymusiło konieczność zamknięcia odcinka drogi dla ruchu kołowego.

Dziś znowu kierowcy zostali zaskoczeni. Przejazd jest rozkopany, a droga w kierunku Nowego Żmigrodu jest nieprzejezdna.

Roboty budowlane na przejeździe kolejowym na linii nr 108 relacji Stróże – Krościenko (km 44,805) w ciągu ulicy Wojska Polskiego w Jaśle były prowadzone na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. , a wartość inwestycji wyniosła około 600 tys. złotych.

Zakres robót obejmował wymianę nawierzchni bezpośrednio na torowisku oraz na drodze dojazdowej po obu stronach, co miało pozwolić na sprawne i komfortowe przekraczanie skrzyżowania z przejazdem kolejowym.

Informacja o utrudnieniach w ruchu drogowym w ciągu ul. Wojska Polskiego w Jaśle

Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle uprzejmie informuje, że w związku z realizacją zadania inwestycyjnego, którego inwestorem jest PKP Polskie Linie Kolejowe S. A. pn.: „Remont przejazdu kolejowego Kat A na linii nr 108 Stróże Krościenko w km 44,805” w ciągu ulicy Wojska Polskiego w Jaśle, w dniach 9 – 17 maja 2022 r. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu polegająca na wyłączeniu z ruchu odcinka drogi powiatowej Nr 2512R Jasło-ul. Wojska Polskiego w obrębie remontowanego przejazdu kolejowego. Po upływie wskazanego terminu zostanie przywrócona stała organizacja ruchu drogowego.

Trasa objazdu została poprowadzona drogą krajową nr 28 oraz drogą wojewódzką nr 992, zgodnie z załączonym schematem.

Przepraszamy za utrudnienia. Kierowców prosimy o ostrożną jazdę oraz stosowanie się do wprowadzonego oznakowania w zakresie objazdów - informuje PZD w Jaśle.

Oby tylko za kolejne cztery miesiące nie przystąpiono do kolejnego remontu tego odcinka, a koszt remontu nie dojdzie do 5 mln złotych - powiedział nam jeden z kierowców.

Red.

Liczba odsłon: 1508


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Mundurowi z Tarnowa nagrali krótki film o bohaterskim żołnierzu z Jasielszczyzny
25 czerwca 2022
Uczniowie XVI Liceum Ogólnokształc ącego im. Armii Krajowej w Tarnowie w składzie Kacper Jedyn..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022