niedziela, 26 czerwca 2022, imieniny: Jan, Jeremiasz
Artykuły
"Młodzież zapobiega pożarom" w Jaśle
02 maja 2022 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

9 kwietnia 2022 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle odbyły się eliminacje powiatowe do 45 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" zorganizowane wspólnie z Zarządem Powiatowym ZOSP RP w Jaśle.

W zmaganiach z wiedzą pożarniczą wzięło udział 17 uczniów ze szkół: podstawowych i ponadpodstawowych, z terenu powiatu jasielskiego. Zwycięzcami w poszczególnych grupach zostali:

I grupa – (klasy od 1 do 4) - Wojciech Gruszkoś – Szkoła Podstawowa w TarnowcuII grupa – (klasy od 5 do 8) - Antoni Buda – Szkoła Podstawowa w KołaczycachIII grupa – (szkoły ponadpodstawowe) - Dominika Gonet – Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach

Będą oni reprezentować powiat jasielski na eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Świlczy w powiecie rzeszowskim.

Laureaci turnieju, którzy zajęli miejsca od I do III uhonorowani zostali dyplomami, statuetkami i nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Magurski Park Narodowy, Nadleśnictwo Kołaczyce, KRUS Placówka Terenowa w Jaśle, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych. Honorowym patronatem turniej objął starosta jasielski Adam Pawluś. Uczestnicy turnieju i ich opiekunowie mieli okazję zapoznać się z pracą jasielskich strażaków oraz obejrzeć sprzęt ratowniczy.

Opracowanie: bryg. Wacław Pasterczyk, KP PSP w Jaśle

Zdjęcia: mł.bryg. Ireneusz Michalik, st.str. Dariusz Piekuś, KP PSP w Jaśle

Liczba odsłon: 587


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Mundurowi z Tarnowa nagrali krótki film o bohaterskim żołnierzu z Jasielszczyzny
25 czerwca 2022
Uczniowie XVI Liceum Ogólnokształc ącego im. Armii Krajowej w Tarnowie w składzie Kacper Jedyn..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022