niedziela, 14 sierpnia 2022, imieniny: Alfred, Euzebiusz
Artykuły
Księga lasu w JDK
22 stycznia 2022 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Jasielski Dom Kultury zaprasza najmłodszych widzów na teatralno - muzyczną baśń pt. „Księga lasu”. Spektal Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie odbędzie się w poniedziałek, 21 lutego br. o godzinie 17.00 w ramach Zimowej Akademii Artystycznej - Ferii 2022 z JDK. Bilety w cenie 20 złotych do nabycia w sekretariacie JDK lub drogą on - line.

Do prastarego lasu przybywa drwal, odkrywa, że przyczyną jego wysychania jest choroba Echa. Wyrusza na poszukiwanie lekarstwa. W czasie swojej wędrówki trafia w sidła Pająka, a także na dwór Królowej leśnych pszczół oraz do apteki Zaskrońca. Czy uda mu się je odnaleźć? 

- Uważam że to świetny tekst i z przesłaniem. Po drugie tematyka jaką porusza, czyli ekologia, miłość i przyjaźń, nigdy nie tracą na znaczeniu. Może nas dorosłych, po jej obejrzeniu, przywróci do porządku? - mówi Tomasz Piasecki, reżyser widowiska. Na to pytanie odpowiedź znajdą mali widzowie, którzy pojawią się w Jasielskim Domu Kultury. 

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od trzeciego roku życia. Czas trwania: 60 minut.

Autorzy: Wojciech Graniczewski, Jan Hnatowicz

Reżyseria: Tomasz Piasecki

pch (JDK)

 

 

Liczba odsłon: 819


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022