wtorek, 24 maja 2022, imieniny: Estera, Jan
Artykuły
Ponad 30 kg narkotyków nie trafiło na rynek
07 stycznia 2022 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego podsumowali realizowane w 2021 roku działania skierowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej. Efekty ich pracy niewątpliwie wyróżniają się na tle minionych lat. Łącznie zrealizowano 56 spraw karnych i zabezpieczono ponad 30 kilogramów narkotyków oraz 1255 krzewów konopi indyjskich. Szacowana wartość zabezpieczonych środków przekracza milion złotych.

Fot. KPP Jasło 

Prowadzenie działań ukierunkowanych za zwalczanie przestępczości narkotykowej jest jednym z głównych priorytetów w działalności Policji i stanowi nieodłączny elementem codziennej służby policjantów pionu kryminalnego.

Fot. KPP Jasło 

Żmudne, a zarazem efektywne działania policjantów, zajmujących się zwalczaniem tego typu przestępczości, często pozwalają na skuteczne eliminowanie z rynku substancji niedozwolonych, a także zatrzymywanie i rozliczanie osób trudniących się tym przestępczym procederem.  

Fot. KPP Jasło 

W minionym roku na terenie powiatu jasielskiego stwierdzono 56 przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Fot. KPP Jasło 

Policjanci, podczas realizacji tych spraw, zatrzymywali podejrzanych, ujawniali i likwidowali nielegalne uprawy, a także miejsca i pomieszczenia przystosowane do wytwarzania i produkcji narkotyków. 

Fot. KPP Jasło 

Łącznie w ciągu roku zabezpieczono 1255 krzewów konopi indyjskich oraz 18,3 kilograma marihuany i 12,5 kilograma amfetaminy.

Fot. KPP Jasło 

Szacowana wartość narkotyków przekracza milion złotych.  

pw

 

Liczba odsłon: 1289


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Praca dorywcza Jasło - gdzie szukać zatrudnienia?
23 maja 2022
Czy w niedużym mieście na Podkarpaciu można znaleźć pracę dodatkową? Jeśli mieszkasz w Jaśle, nie bę..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022