środa, 17 sierpnia 2022, imieniny: Angelika, Anita
Artykuły
Młodzi zdolni jaślanie nagrodzeni przez marszałka
21 października 2021 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Aż 109 młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia przyznane jako dowód uznania dla ich osiągnięć naukowych i artystycznych. Wśród nagrodzonych znalazło się również troje uczniowie z jasielskich szkół.

Fot. Mateusz Romankiewicz UMWP.

Są to: Dominika Pabisz –absolwentka Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Jaśle (otrzymała stypendium naukowe), Igor Sudyka – uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Jaśle (stypendium naukowe) oraz Kinga Moskal – absolwentka Szkoły Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle (stypendium naukowe).

W tym roku stypendia w ramach programu „Nie zagubić talentu” trafiły do 109 uczniów uzdolnionych pod względem naukowym i artystycznym. Stypendia naukowe przyznano 65 osobom. Doceniając dorobek artystyczny dzieci i młodzieży w różnych dziedzinach sztuki: muzyki, tańca, plastyki i recytacji Zarząd Województwa Podkarpackiego przyznał także 44 stypendia artystyczne.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy! 

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego/Urząd Miasta w Jaśle 

Liczba odsłon: 1166


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Z Jasła odchodzi zawsze uśmiechnięta siostra Karina Pawłowska i myśliciel ksiądz Zbigniew Kraska
16 sierpnia 2022
Decyzją księdza biskupa Jana Wątroby, po trzech latach pracy w Kolegiackiej Parafii pw. Wn..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022