środa, 20 października 2021, imieniny: Irena, Jan
Artykuły
Czarni Jasło wygrali 7:3 z Grabowianką
30 sierpnia 2021 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

                W arcytrudnych warunkach przyszło nam rozegrać mecz w Grabówce,przez cały mecz padający deszcz,murawa mocno nasiąknięta wodą i kałuże w każdym sektorze boiska przez co nie można było zagrać normalnie piłką po ziemi.

                Już w pierwszych sekundach meczu dajemy pierwszy prezent gospodarzą w postaci rzutu karnego który zostaje zamieniony na bramkę,my odpowiadamy golem z rzutu wolnego Pawła Kowalkowskiego który trafia w samo okienko bramkarza gospodarzy.

                Całą pierwsza połowa to wymiana ciosów,gospodarze dokładają dwie bramki my odpowiadamy tym samym i na przerwę schodzimy remisując 3 : 3.

                W przerwie szybka analiza błędów ,mobilizacja i z konkretnymi założeniami wychodzimy na drugą połowę .Pierwsze kilka minut drugiej połowy to całkowita nasza dominacja szybko dokładamy trzy bramki ,robi się  6 : 3.

Mecz jest już całkowicie pod naszą kontrolą i na sam koniec dokładamy 7  bramkę z rzutu karnego który pewnie wykonuje Maciek Sowa.Mecz kończymy wygrywając 7 : 3 i w dobrych humorach wracamy do Jasła dopisując 3 punkty.Od jutra zaczynamy przygotowania do środowego meczu z Cosmosem Nowotaniec.

Drużyna zagrała dziś w następnym składzie:Szostak-Setlak, Myśliwiec,Mastaj, Florian-Toro,Fryc, Urban (c), Kurdziel-Kowalkowski-Bałut oraz Kuryj,Majka, Szydło Karol,Pałucki, Wyderka,Krajewski, Sowa.Trener:Adam Domaradzki Kierownik: Tomasz Stępniak.

Drużynie ULKS “Grabowianka” Grabówka dziękujemy za mecz i życzymy udanej rundy.

#WalczyćTrenowaćJKSMusiPanować

#WspierajSwójLokalnyKlub

Czarni Jasło 

 

 

Liczba odsłon: 432


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~As  |  czwartek, 02 września 2021 21:39
Dramat
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Otwarcie wystawy Roberta Schumana w "Ekonomiku"
19 października 2021
 „Polska jest potrzebna Europie, żeby się o nią troszczyć” – podkreślał prof...
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2021