niedziela, 26 czerwca 2022, imieniny: Jan, Jeremiasz
Artykuły
Weź udział w konkursie plastycznym ,,Poznaj moje ulubione miejsca w Jaśle”!
29 czerwca 2021 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

Wykonaj samodzielnie pracę plastyczną przedstawiającą Twoje ulubione miejsce na mapie Jasła. Gotową pracę trzeba dostarczyć do Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle do 13 sierpnia. Do konkursu zapraszamy dzieci i młodzież w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VIII.  

Prace, wykonane w formacie A4, należy dostarczyć do w godzinach funkcjonowania CITiK-u (Jasło, ul. Sokoła 8): od poniedziałku do piątku w godz. 09.00 -17.00, sobota w godz. 10.00 -17.00, niedziela w godz. 11.00 -16.00.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 27 sierpnia na stronie internetowej www.citik.jaslo.pl Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w CITiK w Jaśle. W każdej kategorii wiekowej zostanie przyznane I, II, III miejsce. Komisja może również przyznać wyróżnienia.

Szczegółowe informacje, w tym formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu, znajdują się pod linkiem: https://citik.jaslo.pl/konkurs-plastyczny-poznaj-moje-ulubione-miejsca-w-jasle/

Zapraszamy do udziału, czekają atrakcyjne nagrody !

Liczba odsłon: 725


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Mundurowi z Tarnowa nagrali krótki film o bohaterskim żołnierzu z Jasielszczyzny
25 czerwca 2022
Uczniowie XVI Liceum Ogólnokształc ącego im. Armii Krajowej w Tarnowie w składzie Kacper Jedyn..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022