niedziela, 29 maja 2022, imieniny: Bogusława, Maksymilian
Artykuły
"Kram Bim-Bam!" – międzypokoleniowe warsztaty literacko-artystyczne
15 czerwca 2021 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

18 czerwca 2021 o godz. 16:00 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach projektu „Biblioteka – (ot)WARTA PRZESTRZEŃ” wraz z partnerem – Muzeum Regionalnym w Jaśle zapraszają do wspólnej rodzinnej zabawy z czytaniem i tworzeniem.  

Kram Bim-Bam! to  międzypokoleniowy, plenerowy warsztat tworzenia dawnych, ludowych zabawek, któremu towarzyszyć będzie głośne czytanie i mnóstwo dobrej zabawy. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy dzieci 3-8 lat oraz towarzyszących im rodziców/opiekunów, dziadków. Bibliotekarzy w działaniach będą wspierać pracownicy Muzeum Regionalnego, którzy opowiedzą najmłodszym ciekawostki związane z historią przedmiotów. 

Wydarzenie odbędzie 18 czerwca 2021 r. o godz. 16:00 się przy Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle/ ul. Chopina 22. 

Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, TVP3 Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Telewizja Jasło, Internetowa Telewizja Południe oraz portale: twojejaslo.pl, mojejaslo.pl, jaslo365.pl, wirtualnejaslo.pl, jaslonet.pl.

Współorganizatorzy projektu: Jasielski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, Muzeum Regionalne w Jaśle oraz Stowarzyszenie Niepełnosprawnych i Przyjaciół "MAMY NADZIEJĘ".

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

 

 

Liczba odsłon: 596


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Będzie sprzęt dla OSP z terenu powiatu jasielskiego
28 maja 2022
27.05.2022 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Jaśle odbyło się podpisanie umów na dofinansowanie..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022