środa, 01 grudnia 2021, imieniny: Długosz, Edmund
Artykuły
„Anielskie” nagrody dla wokalistów JDK
08 czerwca 2021 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

W maju br. odbył się II Internetowy Konkurs Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg”. Organizatorami były: Parafia w Tuligłowach, Centrum Kulturalne w Przemyślu i Wspólnota Muzyczna Credo. Konkurs miał zasięg ogólnopolski i  zgromadził uczestników z 10 województw. Prezentowali  oni utwory o tematyce anielskiej oraz utwory religijne. Wokaliści JDK także przygotowali się do konkursu i wzięli w nim udział. Byli to: Aleksandra Sieńkowska, Weronika Dębska, Natalia Spólnik i Mikołaj Majda.

Mikołaj Majda

Natalia Spólnik

Weronika Dębska

Konkurs został rozstrzygnięty 29 maja 2021 r., a wśród nagrodzonych znaleźli się Mikołaj Majda i Natalia Spólnik , którzy otrzymali wyróżnienia. Z kolei Weronika Dębska została laureatką II nagrody  za wykonanie utworów „O aniołach” z tekstem Cz. Miłosza i „Matka Boska zielna” z tekstem Adama Ziemianina. Muzykę do piosenek skomponowała Ewa Grzebień, która również przygotowała wokalistów do konkursu.(JDK)

Liczba odsłon: 399


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
KIEROWAŁ TIREM MAJĄC 3 PROMILE ALKOHOLU
30 listopada 2021
  Policjanci z Nowego Żmigrodu interweniowali wobec pijanego kierowcy tira. 34-letni obywatel ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2021