niedziela, 26 czerwca 2022, imieniny: Jan, Jeremiasz
Artykuły
Dzień Bezpiecznego Internetu
05 lutego 2021 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Wszyscy wiemy, że Internet to miliony komputerów na całym świecie, połączonych na stałe łączami sieciowymi. Większość z nas nie wyobraża sobie  życia bez  Internetu. Ale czy wiemy na jakie zagrożenia jesteśmy narażeni korzystając z tej nowoczesnej formy komunikacji? 

9 lutego 2021 r.  to Dzień Bezpiecznego Internetu. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, jak co roku włącza się w propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W tym roku naszym partnerem jest firma AP-Media, dostawca usług telekomunikacyjnych w tym Internetu światłowodowego na terenie Jasła , Gorlic i okolicznych miejscowości.

Oddział dla Dzieci i Młodzieży  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu zaprasza grupy zorganizowane w  wieku wczesnoszkolnym do udziału w warsztatach. Na spotkaniu  poznamy literaturę, dzięki której zgłębimy tajniki etykiety w sieci, poruszymy temat cyberprzemocy, bezpieczeństwa w Internecie oraz kultury wpisów na portalach społecznościowych.

 O 17.00 zapraszamy na spotkanie online na Facebooku Zakładam, że wiesz czyli o bezpieczeństwie w Internecie,  które poprowadzi Krystian Czyżewski, przedstawiciel firmy AP-Media.

Czytelników zapraszamy do Biblioteki po zakładki z hasłami na temat bezpiecznego Internetu.

Szczegóły:

Oddział dla Dzieci i Młodzieży MBP w Jaśle

ul. Kołłątaja 1 

nr tel. 13 446 26 02 wew. 35 

email: dzieci@mbp.jaslo.pl 

 

Liczba odsłon: 789


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Mundurowi z Tarnowa nagrali krótki film o bohaterskim żołnierzu z Jasielszczyzny
25 czerwca 2022
Uczniowie XVI Liceum Ogólnokształc ącego im. Armii Krajowej w Tarnowie w składzie Kacper Jedyn..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022